Karol12

Hodowla gołębii

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kolejorz    3

Ja mam 14 sztuk w tym 6 pisklaków


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

muj dziadek z wujem też chodują gołębie dziadek to pocztowe i kariery jedne z droższych ras, wuj też, wuj ma pare za np 350 zł. choduje i ja ale mam tylko 4 perukarze i kapucyny po parze po 140 zł i czekam niecierpliwie aż coś z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja mam 5 par budapesztów i 3 pary perskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja właśnie dostałem 3 gołębie ale nawet nie wiem jakiej płci ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

U nas gość na wsi ma około 500 sztuk gołębi każdego rodzaju. U nas na wsi jest około 15 hodować gołębi i na wsiach w mojej gminie jest sporawo.


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantavision    1

Mój ojciec hoduje gołębie ale tylko i wyłącznie pocztowe. Teraz ma ich około 40 sztuk. Ze względu na brak czasu nie należy do PZHGP ale stosuje wszystkie normy i zasady obowiązujące w związku (tzn. diety, lęgi, treningi, itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

Ja mam 20 szt nie obchodzi mnie rasa

Mój dziadek hoduje gołębie ma ok 100szt

A taki były kamieniarz na uboczu miasta to ma z 500 szt i tylko białe

 

U mnie na wsi mało osób ma gołębie około 5/15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

a do mnie przylatują już od jakiegoś roku 4 pocztowce tak co drugi , to je zawsze troszke dokarmie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Mój ojciec to tego jako hobby nazwać nie można to jest już choroba trzyma perskie i szaryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiXx    1

Ja mam około 30 - 40 sztuka. Zależy od pory roku latem po sezonie lęgowym to mam nawet około 50 sztuk. Hoduje głównie Kingi ale tak że pawiki, garłacze i sztaficery. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

Hoduje u nas na wiosce jeden. Puszcza na loty i ma kilka dyplomów :) Kiedyś z Holandii puścił 3 i wszystkie przyleciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem chować od wiosny. Tata hoduję gołębie od długich lat i mnie też hodowla zainteresowała. Ja zacząłem od pocztowych szarików, wyszwańców, budapesztów, szpancrów, jasnych. Wszystkie oprócz pocztowych to od taty. W sumie razem z tatą mamy ponad 100 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr88    0

U mnie jest bardzo dużo różnych ras a sztuk to tak ok 200 na wsi to prawie co w 10 gospodarstwie są gołębie


Ursus C-360, C-330M, C-330+ tur na 25ha narazie muszą wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vincent    0

Ja mam 60 i lotuję super hobby

 

możesz przetłumaczyć na polski???

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Ja mam hodowle gołębi ok 25 sztuk starych i 25 młodych. Należę do PZHGP. Oddział 027. Dobry lot.


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

Mój ojciec też należy do PZHGP wszystkich gołębi ma ponad 120 i też lotuje. W moich okolicach jest dużo gołębiarzy


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2
Ja mam 60 i lotuję super hobby

 

możesz przetłumaczyć na polski???

Andrzej jak się nie znasz to nie poprawiaj kogoś :P. Lotuje to znaczy, że należy do związku PZHGP.


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Na gołębiach się nie znam a to jakoś dziwnie brzmi.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Do mnie przyleciał jeden gołąb pocztowy całkiem ładny i chciałbym go złapać, znacie jakieś sposoby na to ? Tylko nie skrzynka, sznurek i drewienko bo to nie działa


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Sprubój go złapać po ciemku , bo wtedy nic nie widzi.

Ja mam jednego pocztowego

W 12 godzin zrobił ok 300 km

To nie masz się czym chwalić :(:) My jak puszczamy na taki krótki lot 300km(najdłuższy 1400km) to gołębie lecą 3-4h.


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      witam mam pytanie do hodowców gęsi warto zaczynać hodowle? mam budynek 30x15 oraz 20 ha pola da rade z tego zarobić? 
    • Przez Kama30
      Witam zajmuje się ktoś tutaj hodowlą perliczek brojlerów? Interesuje mnie hodowla na większą skale, minimum 500 sztuk, chciała bym wymienić kilka informacji.
    • Przez Dominik1232
      Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są najlepsze preparaty do odrobaczania kur niosek i czy obowiązuje podczas stosowania karencja na jajka?
       
    • Przez bulin
      Googluje ,ale nic nie moge znalezc. Jedna z kurek , ktore trzymamy na podworku , dostala bardzo dzwinego schorzenia . Objawia sie ono tym jakby szyja stala sie gietka , ze nie moze utrzymac glowy w jednej pozycji . Glowa tej kury caly czas jest wykrecona o ponad 90 stopni , przez co ma bardzo utrudnione zywienie . Jezeli ktos sie spotkal z czyms takim to prosze sie podzielic informacjami .
      Pare lat temu , inna kura chorowala na to samo schorzenie przez co w przeciagu paru miesiecy padla .
      Wielkie dzieki z gory . Kurek mamy 5 sztuk na podworku , wykluczone przejechanie samochodem , atak psa/kota , mozliwe atak szczura , ale czy cos takiego by spowodowalo to ?
       
      Pierwszy post na forum więc witam wszystkich
    • Przez I1234s
      Najlepsza rasa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj