News
Jarolek19

Remont rozrzutnika Czarna Białostocka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Remont
Jarolek19    0

remontujemy z tatem rozrzutnik obornika z firmy Czarna Białostocka

mam do was pytanie ile mogą kosztować nowe listwy do taśmy która przesuwa zawarość do tyłu

bo oreginalne listwy pogniły już od tej gnojówki i chcemy zakupić nowe a jak nie to czy dałoby sie dorobić z jakiegoś dobrego materjału takie listwy?????

napiszcie co wiecie prosze was :(:(:):):):):)

Jarolek19    0

burty też by tam mieli?

niewiem czy nie cza by było na zamówienie a nam potrzebne jest od zaraz może by zrobił takie burty tylko nie wiem z czego?

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarolek19    0

ten temat jeśli możno to też możecie zamknąć panowie moderatorowie ^_^^_^^_^

dowiedziałem sie kilka dobrych żeczy więc dzieki hehe

Pavel    10

a moze ktoś bedzie chciał sie jeszcze o coś zapytać w podobnej sprawie-temat jak znalazł :rolleyes:

klusek    2

wujek odnawiał ze mna rozrzutnik i listwy bez problemu a burty my drewniane dorobili bo tamte stare to masakra

"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Ferdek07    63

Ale jakie lisztwy? bo jest kilka typów przykręcane wsuwane krótkie długie, nie wiem jaki to jest ten Twój rozrzutnik, ale każdą lisztwe da się dokupić, dziwne bo u mnie najczęściej się gną lub uszy z łańcuchów urywa a ni gniją, no ale nie polecam kupować materiału i robić samemu bo tak samo wyjdzie a lisztwy są jakoś hartowane tzn sztywniejsze

Jarolek19    0

listwy mam długie wsuwane ale już zakupiliśmy tylko burty by sie jakieś przydały nie wiem skąd załatwić

Ferdek07    63

O burty sam pytałem wszędzie uśmiechają sie i mówią sam zrób będzie taniej tylko jak tak policzyć dobrą blache o kontopwnicznki (roboty nie licze) to też kupe kasy wniesie, a dlaczego żaden handlarzyna nie chce sprowadzić burt to nie rozumiem! :rolleyes:

abuk14    1

Komplet burt - 1000 zł, bo sie kiedyś pytalem. Na Allegro niedawno były, a na Vinecie w Białej Podlaskiej też są.

zorzyk2    51
no to cza bedzie zrobic mały wydatek na te burty

Na allegro teraz są po 1300,- z wysyłką, są też inne oferty. Samemu niewiele taniej, a ile roboty no i różnica w wyglądzie.

Ferdek07    63
Na allegro teraz są po 1300,- z wysyłką, są też inne oferty. Samemu niewiele taniej, a ile roboty no i różnica w wyglądzie.

Dobra ale czy te z allegro będą akurat pasować?

Hanter150    2

Ja także dzisiaj zacząłem z ojcem remontować rozrzutnik z czarnej białostockiej ale listwy i łańcuchy mam kupione w tamtym roku. Burty na Vinecie kosztują 480 zł z duży a z mały nie wiem. Ale my kupiliśmy swoją blachę i zrobimy. Do tego jeszcze podłogę wymieniamy. Remontujemy choć mamy 8 ton z czarnej Białostockiej kupiony w tamtym roku ale ten będzie jak trzeba będzie wywieść małą ilość albo z obory.

KUBOTA ME8200, ZETOR 9641 + TUR, URSUS 3512, URSUS C360 + TUR --- Pracują na prawie 30ha.

zorzyk2    51
no to z Allegro przysyłają w kopertach te burty??

:rolleyes: :):):)

Długa koperta i sprawa załatwiona, no i większy znaczek potrzebny :)

Kolego - kurier, kurier to przywozi

Miki7211    5

My jak robiliśmy w tamtym roku remont to rozebraliśmy rozrzutnik w co do śróbki wymieniliśmy wszystkie łańcuchy łożyska listwy i podłogę rzuciliśmy nowa farbę burty były dobre wiec zostawiliśmy. Teraz po pierwszy sezonie po generalce wam powiem ze te nasze polskie części to jeden wielki szit !! Łańcuchy sie powyciągały i to sporo listwy sie wyginają i a łożyska na wałkach od adaptera sie wyczaskały jak cholera

Moje Filmiki

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez adamek1942
      ładowność nominalna 6,5 tony
      - adapter 2 walcowy pionowy,
      - zasuwa hydrauliczna,
      - deflektory,
      - wał napędowy szerokokątny,
      - osłona tylna adaptera.
      cena 80 brutto co o tym myślicie ?? ;D
    • Przez KrychxU
      Witam, chciałbym zasięgnąć porady, czy z 7 tonowym rozrzutnikiem firmy leboulch który posiada 3 wałki rozrzucające poradzi sobie Zetor 7211?
      Czy takum rozrzutnikiem dam radę rozsiewać wapno? 

• Przez blake17
      Jakis czas temu zlamal mi sie rozrzutnik na zaczepie. Padl pomysl zeby zdjac aparat i zostawic sam posuw. Bedzie sluzyl jako przyczepa do wywozu obornika. Pozostala kwestia przeniesienia napedu, przy zlamaniu skrzywil sie i rozlecial wal. Nie moge znalezc zadnego katalogu i nie mam pojecia jak to zlozyc. Pomoze ktos? 

• Przez darek8244
      Jaki rozrzutnik wybrac 10 tonowy z jakiej firmy na jednej osi czy na tandemie i jakie walki
    • Przez kaczmi
      Witam, Kupuję nowy rozrzutnik jakieś 16t około, do pola mam 3km ale i 25 km obornik bydlęcy, kurzy, torf itd.... Pytanie jaki wybrać zastanawiam się nad unia Apollo 16 lub Herculesem pronar jaki polecacie?? Czy może żaden z tych :(? Jakaś inna firma?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.