Zaloguj się, aby obserwować  
Pawlo547

Massey Ferguson 240

Polecane posty

Pawlo547    5

Chciałem dzisiaj odpalic mf zeby jechac w jeczmien ale nie chce odpalic wczoraj odpaliłem za pierwszym raazem chodził okolo 1 minuty i zgasł. Dzisiaj probowałem go drugi raz zapalac ale bez skutku zaczałem odpowietrzac pompe ale nie pokazywało sie mi ropa wiec poszłem do filtrów paliwa wyciagłem obydwa wymieniłem uszczelki i zalałem ropa zaczełem krecic i nic poszłem do pompki recznej i zaczołem pompowac ale tez bez skutku wiec odkreciłem przewod metalowy który idzie od pompki recznej do filtrów i zaczołem pompowac wogóle sie nie pokazuje paliwo sciagłem pompke i załozyłem inna i to samo nie ciagnie z baku.Moje pytanie brzmi czy mogło sie cos stac w zbiorniku jakis paprok i nie chce pociagnac ale pompowałem pompka w bak i bulkało co byscie mi doradzili.

Pozdrawiam Pawlo547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil07147    9

ja miałem to samo ze swoim 186 i rozwiązanie jest jedno popuszczaj przewody od wtrysków i kręć do póki nie pojawi się ropa i tak po kolei od strony pompy...powinien złapać mi się zapowietrzył bo złapał jakiś paproch....


Case 5150 💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bazalt50    14

Przedmuchaj przewody od zbiornika do pompki ręcznej sprężonym powietrzem (najprościej - wężem do pompowania kół), opróżnij zbiornik paliwa, zdejm i bardzo dokładnie wypłucz, wymień pompkę ręczną. Oryginał trudno będzie kupić, ale górna połówka pompki pasuje od silnika stosowanego ciągniku MF255, Ursus C360-3p. Prawdopodobnie masz uszkodzoną membranę lub zaworek w pompce. Przy skręcaniu rurek paliwowych musisz uważać na gumowe uszczelki żeby którejś nie przyciąć rurką. Jeżeli w pompce, przy rurce ssącej masz taką metalową kulkę z otworem - wyrzuć ją i zastąp rurkę oryginalną na taką z końcówką która będzie pasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawlo547    5

DZieki kolego za odp ale w tych rurkach wzielo mi ropa przegryzła mi uszczelki nie zakładałem nowy bo nie miałem ale jakies skobinowałem jeszcze raz wielkie dzieki za odp

Temat do zamkniecia pozdrawiam Pawlo547

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj