Zaloguj się, aby obserwować  
Nikita_Bennet

panel włączników w dachu

Polecane posty

Nikita_Bennet    315

Witka

 

Z racji że przymierzam się do małego remontu dachu mego Zetorka 10145 (gruby dach) podzwoniłem poszukać części.

Niestety robią się problemy. Zetor Kalisz nie wspiera tego co produkowano w Słowacji czyli serii UR2, po lokalnych i internetowych sklepach za wiele znaleźć nie mogę.

 

Do rzeczy - połamaną mam taką plastikową ramkę od włącznika tylnych halogenów, nawiewów, wycieraczki itp.

Chodzi mi o tę ramkę/panel znajdującą się z lewej strony (z prawej jest miejsce na radio).

 

Od czego idzie ją dopasować aby była dostępna na rynku?

Ogólnie manewr jest tego typu że cała instalację robię od nowa (na przekaźnikach, na dach oddziele bezpieczniki) i obojętnie jaką ramkę wstawię byle miała te 6-7 włączników (halogeny przód, halogeny tył, kogut, wycieraczka przód, wycieraczka tył, dmuchawa).

 

Macie jakiś pomysł jak to w miarę tanio zrobić? Od jakiego zetorka może pasować (powiększyć otwór mogę spokojnie)?

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

yyy

 

fotka nie moja ale jest np tutaj:

http://images37.fotosik.pl/2114/49decff38d6dded0.jpg

lewa górna strona


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Szukałem po sklepach internetowych, ale po zdjęciach nic nie znalazłem. Jest kilka paneli/osłon ale bez zdjęcia więc nie wiem co to za elementy.

 

Jeżeli chcesz dorabiać to ja proponuję zrobić to z cienkiej blaszki i otwory na przełączniki (zależenie od typu) powiercić lub powypalać laserowo (np pod klawiszowe) całość pomalować i przymocować na nity do półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

mam czas, podpatrzę może coś z innego zetorka.

Zobaczę jeszcze w jednym sklepie.

Jak nie będzie to będę robił tak jak mówisz - blacha, wiertarka i wszystko na włączniki wyciągane.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Wydaje mi się,że taki panel widziałem u mojego kolegi w zetorze 5340


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

a mógłbyś cyknąc fotkę i napisać mi jakie włączniki i kontrolki on ma tam wstawione w tym panelu?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Niestety nie mam takiej możliwości,ale myślę,że ktoś z fourm, kto posiada ciągniki 3320-7340 zrobiłby te zdjęcia :) Wystarczy wbić w galerie i łatwo kogoś znaleźć


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simeks74    0

włącznik od chyba nawiewu i wycieraczki pasują od 7340 turbo 2003 rok i pozostałe na 100 % nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez lambogrand
      witam czy komus z was juz robiono kiedys projekt stalowej konstrukcji dachu na stodole lub oborze interesuje mnie jie taki projekt moze kosztowac na budynek 12 na 22 metry bez zadnych slupow w srodku
    • Przez Patryczek96
      Potrzebuję takiego panelu, jak na zdj do ciągnik MF 3060, nigdzie nie mogę znaleźć, są może takie uniwersalne, bo chcę taki założyć, a może ktoś mógłby wykonać taki na zamówienie z włącznikami?

    • Przez warchest
      Witam mam takie pytania . Otoz nadszedł czas by zmienic dach na budynku gospodarczym tzn to byla obora ze stodola teraz aktualnie jest tam przechowywane zboze przerobione na typowe magazyny . zmiana by byla i drzewa czyli wiezby dachowej oraz eternitu jest to duzy budynek .pytanie jest takie jak to teraz jest z tymi budowami itd czy jak firma bedzie mi to robic to musi mi wystawic jakas fakture czy cos i firma musi byc zarejestrowana itd  jak to dokladnie wyglada z firma taka umowe jakas z nimi sie podpisuje czy jak . a konieczna jest zmiana poniewaz drzewo skrakcialo juz i eternit tez juz kiepsko wyglada wiec jest to wymiana z koniecznosci i bardzo duzy koszt bedzie i obciazenie ale coz tak musi byc .
    • Przez ZYLA
      Witam. 
      Jestem zmuszony zmienić cały dach na wiekowej oborze. Chciałbym się poradzić jak to wykonać w miarę ekonomicznie. 
      Obora mała bo 8/15m, sklepienia brak i tak pewnie zostanie bo ściany i moja kieszeń nie utrzyma sklepienia betonowego. Chciałbym podnieść ścianę ze dwa pustaki i wylać wieniec. Na to położyć coś w stylu konstrukcji @czesio200 
      Pod tym, by odizolować więźbę przed oparem myślałem by podwiesić płytę obornicką, a może wy podsuniecie coś jeszcze tańszego co by się nadawało? Dwa kanały wentylacyjne by wystarczyły? 
      Co o tym wszystkim myślicie? 
    • Przez Makaroniash
      Witam,
      Poszukuję sprawnego panelu lhr (obsługa tylnego podnośnika) z tego modelu Renault.
      Ktoś jest w posiadaniu, wie gdzie mógłbym zapytać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj