Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Zdjęcia hedera ze stołem do rzepaku lub bez od DF 2385, 2680, 2685,1302

Polecane posty

konradd    0

Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konradd    0

Ok, super dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Teraz jeszcze by się przydała fota podobna do tej w powyższym poście hedera ze stołem do rzepaku. Najlepiej ta wersja z wydłużonym paskiem klinowym i druga przekładnią. Jeśli ma ktoś taki zestaw proszę o fotę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez przemoj1
      Witam! Czy ktoś miał do czynienia z siewem rzepaku punktowcem? czy wysieję rzepak na tarczach do buraków gdyż to są tarcze z najmniejszymi otworami jakie mam i jeśli chodzi o rozstaw nasion w rządku jaka musi być odległość bo najmniej mogę ustawić na 11 cm natomiast miedzy rzędami 45 cm. Prosił bym o radę
    • Przez warchest
      kupilismy rzepak dk extorm i jego trzeba wysiac ok 2,2 kg na hektar bo to mieszancowy jest rzepak wiec czy da rade tyle wysiac nim czy ktos nim sial jesli tak to jak ustawic albo jak ktos ma tabele ustawiania tego siewnika na 2,7 metra
    • Przez KlaQ24
      Witam. Prowadzę FanPage poświęcony rolnictwu na Podkarpaciu i szukam zdjęć ponieważ moje "zapasy" powoli się kończą. Możecie wysyłać mi po 3-4 zdjęcia z jednej akcji, które dodam na FB.  Piszcie w temacie lub na GG 47289209
       
      Link do FB:
      https://www.facebook.com/podkarpacieagriculture
       
       
      Możecie wysyłać zdjęcia z linkami do waszych stron lub kanałów YouTube.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj