Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
konradd

Zdjęcia hedera ze stołem do rzepaku lub bez od DF 2385, 2680, 2685,1302

Polecane posty

konradd    0

Witam, potrzebuje zdjęć hedera z zamontowanym stołem do rzepaku lub samych zdjęć hedera od ww. kombajnów. Chodzi mi przede wszystkim o wygląd boku hedera, tego na którym jest przekładnia Schumachera. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam

konradd    0

Ok, super dzięki wielkie za szybką odpowiedź. Teraz jeszcze by się przydała fota podobna do tej w powyższym poście hedera ze stołem do rzepaku. Najlepiej ta wersja z wydłużonym paskiem klinowym i druga przekładnią. Jeśli ma ktoś taki zestaw proszę o fotę. Pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez boruch

Witam wszystkich. Mam pytanie, jak się wam widzi nowe wcielenie ZETORA B) ???
    • Przez inofendt
      witam serdecznie.
      posiałem 11h rzepaku w 2 kawałkach odmiana columb i mam taki problem że w korzeniu znajduje sie glizda biała dł ok 3-4mm
      wchodzi do korzenia przegryza go w czego skutek rzepak traci korzeń i w skutek przymrozków bez rozwiniętego korzenia nie przezimuje
      dodam ze na innych polach też jest to samo u kolegów nie ino u mnie co robić ? macie taki problem ?
      przepraszam jeśli temat tam gdzie nie powinien być.
    • Przez DJhaku
      Witam,
      mam takie pytanie co zrobić, czym spryskać rzepak aby się pozbyć tego grzyba z korzeni?
      Bo w posianym w tym roku rzepaku już widać zmiany i grzyba w korzeniach co zrobić?
      Z góry dzięki za pomoc