AgroAgro

Co sądzicie na temat dodawania czekolady do paszy?

Polecane posty

AgroAgro    0

Mam pytanie, czy ktoś próbował dodac czekoladę do paszy? prosze o podpowiedź jeżeli ktoś ma doświadczenie? czy to coś daje? jakie oszczędności, jaki efekt itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Z tego co tata mówił to my mamy czekoladę w paszy. Zastępuje olej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ja mam dostęp do płatków (kuleczek) czekoladowych w BB. takie jak nesquik :) dodajemy tucznikom w mieszalnik.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Teraz taki koncentrat stosuję który ma zapach zbliżony do czekolady, więc może jakieś tam śladowe ilości jej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam . potrzebuje opini na temat ciagnika david brown 1690, rok cos ok 1982 . czy ktos posiadal jak z czesciami awaryjnoscia ?
    • Przez TadzikC360
      Witam czy ktoś z forumowiczów utrzymuje trzodę chlewną na paszach Neorol i czy mógł by podać skład paszy dla loch luźnych, prosnych i karmiących. Z góry dziękuję :) ;)
      Lub na innych paszach typu; Biofeed, Blattin, Sano.
    • Przez tomek_firmaTr
      Witam, chciał bym zasięgnąć informacji od posiadaczy maszyn z Krzywonoś. Jak oceniacie serwis: Czas przyjazdu od zgłoszenia, Fachowość mechaników, Dostęp do części od ręki itp.
      Bardzo zależy mi na prawdziwych opiniach, planuję zakup od nich traktorów, a dochodzą mnie słuchy że serwis to nie jest ich mocna strona.
    • Przez Rafciom
      Miałem duże zatrucie pokarmowe stada 5000 szt. kur niosek reprodukcyjnych, 300 szt. padło, nieśność spadła z 80% do 5%. W paszy wykryto bakterię beztlenową clostrydium perfirngens typ A produkujący toksyny alfa i bett2. Cargill twierdzi, że ta bakteria chorobotwórcza jest dopuszczalna i nie grozi drobiu, co innego twierdzi Zakład Higieny Weterynaryjnej, który zakazał mi karmienia kur taką paszą tak samo jak lekarze weterynarii, czy ktoś ma wiedzę lub doświadczenie w podobnej sprawie bo przygotowuję pozew sądowy. Natomiast kur nie mogłem wyleczyć jak jadły nadal tą paszę, dopiero po zmianie dostawcy paszy jak ręką odjął, ale po zatruciu i tak kury nie wróciły do nieśności i musiałem zlikwidować stado w szczycie nieśności. 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Planuje kupić zgrabiarke karuzelową i chciałbym zasięgnąć opinii na temat tych dwóch firm. Będzie używana głownie do siana ale też do zielonej trawy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj