888adam888

Obroty w belarce

Polecane posty

888adam888    0

Witam mam prasę Sipma farma plus 12/21 i chciałbym wiedzieć na jakich obrotach belować na 540 czy 740, na jakich obrotach jest lepiej belować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

A jakim cignikiem bedziesz prasowal? Jak bedziesz prasowal na 740 to nie bedziesz musial dawac tyle obrotow na silniku.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
888adam888    0

ja prasuje Case JX 90, no wiem że nie będe dawał tyle obrotów a czy nie będzie za dużych obrotów jak na 740 i będzie się belowało dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Jak nie dasz tyle obrotow na silniku to nie bedzie za duzo na wom. Ja tez mam jx"a tyle ze nie mam 740 tylko 1000 ale na obrotomierzu jest ze jak da sie na silniku 1500 to przy przelozeniu 740 bedzie mial na womie 540.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baartekk    4

Lipa pomysl na 740 bo zadusisz ciagnik na malych obrotach, 1800 tak sobie trzeba jechac , gdy jest ustawione na 540.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Juz ci pisalem ponad 1500. Tam na obrotomierzu jest 540E to wlasnie jest 740


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
888adam888    0

a czy przy przełożeniu na 740 przy minimalnych obrotach na belarke nie bedzie za dużych obrotów bo zaczełem robić tak jak mi napisałeś bo wcześniej robiłem na 540

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Wszystko powinno grac. Ja sam nie mam doswiatczenia z 740 bo u mnie jest tylko 540 i 1000


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Mam sipme z-279/1 farma II. Owijam 2 razy


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
888adam888    0

a nie rozwijają się bele kiszonki. Bo u mnie naprzykład tak było i musiałem zwiększyć do 3 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Nie, jeszce nie zdazylo mi sie aby bela sie rozwinela.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez CezaryRoszkowski
      John deere 6820 wkręca się tylko na 1500 obrotów. NIE MA ŻADNEGO BŁĘDU NA WYŚWIETLACZU. Z GAZU RĘCZNEGO TEŻ MAKS 1500 JAKI MOŻE BYĆ POWÓD? 
    • Przez Poznaniak
      Prosze o porade co moze byc przyczyną
      Ciagnik 3p stracił moc i wieksze obroty, pomyslałem zapchany filtr paliwa i wymieniłem go niestety po ok 200m ciagniecia zapala ale na gaz reaguje jakby z opuznieniem i tylko wkreca sie do 1200 z komina nie dymi nie widac bynajmniej.
      wiec odkrecam głowice ale uszczelka cała, zmieniam ja , wtyski do spradzenia i tez dobre  rurki przedmuchałem ,składam do kupy i to samo 200m ciagniecia luzujac wtryski aby odpowietrzc i jak juz wkoncu zapali to chodzi ale tak samo ze nie wchodzi na duze obroty, próbuje odłączyc waz od filtra powietrza ale w niczym nie pomaga, na zapalonym luzuje pokoleji wtryski i sika z kazdego. chodzi cały czas ale po zgaszeniu nie ma mowy o odpaleniu z rozrusznika
      Odkreciłem pompe wtryskowa i chce zawiesc do sprawdzenia jeszcze nie rozbierana a tam jest tez chyba jakies sitko filtr?
    • Przez suzuki18l
      mam dwie 514 stki, w jednej sieczkarnia BISO na elektromagnes,napęd brany z silnika i ładnie sieka i daleko drobno ścieli, w drugiej jakaś polska wyrzuca długą słomę widać że jak by za małe obroty ma, ciężko to przetależować ,napęd bierze z koła od młocarni, nieraz trza zmniejszyć obroty na niekturych zbożach to razem sieczkarnia zwalnia, porażka kto to wymyślił, czy ktoś wie jakie obroty powinny być na sieczkarni? myślę o zmianie koła pasowego na mniejsze przy sieczkarni
    • Przez Darek914
      Witam mieliście co takiego w bizonie.Jak kosisz pod wzniesienie obroty stoją na silniku 2000- 2100tak jak po wino a jak jedziesz ze wzniesienia to warjują na 2800.Tak samo robi sie jak wjedziesz w zboże to jest ok a jak wyjeżdzasz to znowu wskakują do maxa prawie.co to morze być pompa,czy cos innego?
    • Przez Rolnik117
      Witam mam problem z zetor Proxima 90,poniewaz po odpaleniu wchodzi na maxymalne obroty i nie reaguje na pedal gazu jak i również na gaszenie. Co może być przyczyną, i dlaczego tak się stało? 
      Z góry dziękuję. 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj