michal9393

Końcówki wtrysków 3011

Polecane posty

michal9393    2

Witam chciałbym się dowiedzieć jakiej firmy końcówki zakupić do tego zetorka, bo leją i na ile je ustawic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Najlepiej jak bys dostal orginalne zetora.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez S-Piotr
      Do wiosny jeszcze trochę czasu ale już chce zakupić dobre sprawdzone końcówki do rozlewania RSMu , z waszej praktyki w co warto zainwestować aby zakup był trafiony. Pozdrawiam Piotr z Legnicy. <_<
    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez sebastianek91
      bardzo prosze o informacje jezeli ktos wie jakie powinno byc cisnienie na koncowkach wstryskiwaczy prosze o odpowiedz
    • Przez tombien
      Podnośnik w moim Zetorze od jakiegoś czasu zachowuje się dziwnie. Gdy zaczepię coś cięższego to po rozgrzaniu na podniesionych ramionach opuszcza trochę i podnosi z powrotem do góry. Po prostu "faluje" maszyną na podnośniku. Po opuszczeniu ramion słychać w środku obudowy podnośnika specyficzne brzęczenie-syczenie. Po wyłączeniu pompy dźwięk ustaje. Gdy zostawię podniesione ramiona w górze i zgaszę silnik to powoli się opuszczają. Szukałem informacji na ten temat ale zdania się różne: rodzielacz lub oringi w nim, zespół tłoka z cylindrem lub zawór przeciążeniowowy lub filtr oleju. Czy ktoś zna 100% procentową przyczynę tego zachowania?
       
      Drugie pytanie: Żeby dotrzeć do rozdzielacza trzeba kabinę ściągać?
    • Przez Majster21
      Witam, jestem świeżo upieczonym właścicielem MTZ-a 82 z 1980 r. Dzisiaj wykręcam wtryski, patrze a na nich olej , kurcze chłopaki, co to może być. W 60- tce nigdy takiego czegoś nie zaobserwowałem. Pomóżcie koledzy .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj