in2dex

Jaki używany ciągnik około 60KM

Polecane posty

icek1    179

mam4514 moc 66 KM ale to paliwożerne tak jak fendt 312 lsa który ma 120 KM i 6 cilindrOw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaun    242

Jakie graty tym MF targasz ?? W tej kasie chyba takiego nie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Ja bede swojego sprzedawal bo kupilem wlasnie mfa 390 i mysle ze budzet mu starczy. U mnie smigal z kosiarka rotacyjna 2.15 m, prasa new holland 648 i plugiem ug 4x35 ale w zasadzie przez 2 lata tylko bo pozniej to tylko jakies opryski nawoz i obornik polskim tandemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

możesz też doposażyć obecną c 360 w przedni napęd oraz ładowacz tur 3b, do tego wspomaganie kierownicy i też będzie fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

jeszcze cały plecak podnośnik  zetora i c-360 będzie cacy . A tak nawiasem co dwa ciągniki to nie jeden . I pierwsze słyszę by silniki w ursusach 4512 dużo paliły owszem jak się stawia to potrafi spalić paliwa ale sprawny i ogarnięty operator może sporo zaoszczędzić . Na mojej wiosce jest owy 4512 który już stukną 10tyś mtg bez żadnych remontów więc marka MF i licencyjne jak najbardziej polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olo21    0

Idź w Ursusa! 4514 albo C-385A. Tanie części, SKR-owi mechanicy naprawią, przesiądziesz się z C-360 to i tak komfort poprawisz, maszyny te same co do 60-tki a w dodatku będziesz miał zapas mocy tym samym mądrze użytkując, zmniejszysz koszty-zmniejszając zużycie paliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelpzo    0

 

Witam. 

Rozglądam się za kupnem ciągnika z przednim napędem. Obecnie posiadam mf 590 bez przedniego napędu i z turem na mokrych łąkach trochę ciężko. nie mam dużego gospodarstwa ok 15 ha. Jaki polecacie? Co myślicie o tym ogłoszeniu?

https://www.olx.pl/o...tml#645c877915 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny1991    104

Witam, jaki ciągnik używany do mocy 60 KM polecicie? Chciałbym przeznaczyć na zakup do 30-35 tysięcy.
Ma to być ciągnik pomocniczy, również do uprawy międzyrzeczej, z napędem 4x4.
Myślę nad zetorem 5245, może jakiś fendt podobnej mocy?
Dzięki za podpowiedź, pozdrawiam

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

myśle że w tej cenie zetor będzie najbardziej odpowiedni, tani w eksplataci i części w każdym sklepie rolniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SajzPL    27

Ja osobiście polecam landiniego 7550 lub 6550. Mam kilkanaście lat i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Stoję przed wyborem małego zgrabnego ciągnika tak jak w temacie coś do 60 KM nawet trochę mnie . Nie chcę za dużo na niego wydać z racji tego że nie będzie aż tak eksploatowany. Przeglądając ogłoszeni wpadłem na MTZ Żubroń coś takiego:

https://www.olx.pl/oferta/mtz-zubron-nie-pronar-wtz-mtz-belarus-zobacz-go-warto-CID757-IDl1NkE.html#f2b6aece64

 

Co mi o nim powiecie? Warto? Czy raczej szukać czegoś innego? 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Jak bym miał kasy jak lodu to bym może kupił taki ciągnik ale jak bym miał tylko 28 tyś i szukał zgrabnego ciągnika wybrałbym zetora 5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Zetor odpada, a już tym bardziej 5211. Za 5245 cenią jak za złoto. Nie dam 40tys czy więcej za coś takiego. Ma być coś małego, zwinnego coś to po miękkim terenie nie będzie robiło kolein więc musi być 4x4, ma pomagać 3p, a może nawet go zastąpić. Zastanawiam się jeszcze nada Same Explorer 60 cena trochę wyższa ale jestem w satanie za niego tyle dać.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk_711    0

Witam. Poszukuje traktora w dobrym stanie. Moje wymagania to: wysokość traktora maksymalnie 2,5 metra, napęd 4x4,  moc od 60 KM do 80 KM i ładowacz czołowy. Cena tego traktora powinna być w cenie do 75 000 ZŁ. Zastanawiam się nad Lamborghini r2 70 ale nie wiem czy nie będzie za wysoki. Mieli byście jakieś propozycje ?  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję ciągnika, na zastępstwo wysłużonemu C 360 3-P, o mocy powyżej 60 KM, z przednim napędem oraz co najważniejsze, o szerokości nie przekraczającej  200cm na standardowym ogumieniu (180-190 cm było by optymalne). Ciągnik służył by za pomocniczy (brona, włóka, przetrząsarka, kosiarka, transport oraz tur). Mile widziana była by rozsądna paliwożerność oraz dobra dostępność i cena części zamiennych. Startowa kwota to 50 tys. (bez tura), chociaż jak będzie do czego dopłacić znajdzie się jeszcze parę groszy.  Pierwsze co przychodzi mi namyśl to Ursus 5414 czy Zetor 4340, jednak czekam na wasze propozycje. 

Edytowano przez Niedzielny_gracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeo500    8

Miałem podobny dylemat i wybrałem Lamborghini Lampo 70. Mały i zwinny (mały promień skrętu) jako następca 360. Chciałem cały ciągnik prosty, mechaniczny i ten taki jest. Mam rozbudowaną skrzynię 24+12 (podstawowa 8+8) i początkowo myślałem, że nie potrzebna mi taka ilość przełożeń jednak w praktyce lepiej można sobie dobrać prędkość do każdej pracy. Jednak cena będzie większa jak 50 tys, ale napisałeś że jak się zastanowisz to może dorzucisz to moim zdaniem warto. W razie pytań co do informacji o tym modelu pisz na pw :)

Edytowano przez romeo500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM  + ładowacz czołowy 3 sekcyjny w ostatnim czasie był zmieniony olej i wszystkie filtry.Więcej informacji pod numerem telefonu 502908985 - pokaż numer telefonu - odpowiadam na maile, -POMOGĘ ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ... CENA 31500 TYŚ DO NEGOCJACJI...
       
       
       

    • Przez agros99
      Witam. Chciałbym podpytac Forumowiczów, Jaki ciągnik wg. waszej opini najlepszy(najmniej awaryjny) o mocy 130-160 KM, w kwocie do 65000zł. Traktor potrzebny do orki, uprawy 60 ha. Wiem że w tej kwocie to w grę wchodzą Renault, Massey, Zetor 16245 oraz nasz ursus.
    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj