in2dex

Jaki używany ciągnik około 60KM

Polecane posty

MgrLukash    154

Oryginalny to jak dla mnie np Lindner 1650, Deutz Intrac, Fendt GT, starsze Steyr.

Od biedy Belarusy w wersji eksportowej ze srebrną maska i inna kabiną(chyba najrealniejszy sprzet w tej cenie)


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

O Zetorze to też sobie wybij z głowy, tego też nie da sie napoić, ten jd co pokazałeś był by dobry, ale polecił bym ci mtz tanie części, mało pali, nie drogi z ceną i prosty w utrzymaniu :) i można ciekawy egzemplarz trafić w rozsądnych pieniądzach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwa200212    0

Mialem okazje jeździc nieźle sobie radzi. Ale u nas na wsi to nie jest wyjątkowy np.: na 50 gospodarek to w 25 pracuje mtz
Przewaznie 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitowiak    520

Bo tylko 82, Przemyśl to sobie ale głównie popytaj na wsi co o nich sądzą, bo moim zdaniem to był by najlepszy ciagnik dla Ciebie, ja mam ale jeśli myślał bym o wymianie to jedynie na nowy 952 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larwa200212    0

"Mój" 1614 pali w orce 6x40 na 1 ha (45-50 minut)
Od 14 do 21 zalerzy ale średnio 18

Bo tylko 82, Przemyśl to sobie ale głównie popytaj na wsi co o nich sądzą, bo moim zdaniem to był by najlepszy ciagnik dla Ciebie, ja mam ale jeśli myślał bym o wymianie to jedynie na nowy 952 :D

Nienażekają ale nie pali tk malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszGli    0

A co sądzicie o Fiat 100-90 100km z 94 roku, macie jakieś opinie co do tego ciągnika? jak jest z częściami, awaryjnością i spalaniem w orce? ma ktoś z was jakieś doświadczenie z takim ciągnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r3DolS    0

Cześć szukam ciekawych propozycji używanych traktorów zamiast ursusa c-360 który miałem zamiar kupić chciałbym wydać około 25000zł jeśli nie będzie się dało znaleść czegoś fajnego to się dobiera chciałbym by traktor miał 4x4 i można do niego było zamontować ładowacz czołowy.

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

kup fendta 305 lub 306 za 30 tys to pewnie i z ładowaczem znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
r3DolS    0

kup fendta 305 lub 306 za 30 tys to pewnie i z ładowaczem znajdziesz

Tylko że fendt ma drogie częśći................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

360 ma tanie części zależy do czego traktor będzie potrzebny bo może jakiegoś Mtz można w tych pieniądzach kupić może zetora 7245 ale z 10tys. musisz dołożyć. jakiś landini same zależy kto co lubi tu każdy będzie chwalił to co ma


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

W tej kasie to tylko MTZ może być dobrą alternatywą .Zetor ktoś powie tanie części ok ale z Korusa bo Czeskie czy tam Słowackie swoją cenę mają i nie odbiegają cenie części do MF czy zachodnich marek . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

W tej kasie to tylko MTZ może być dobrą alternatywą .Zetor ktoś powie tanie części ok ale z Korusa bo Czeskie czy tam Słowackie swoją cenę mają i nie odbiegają cenie części do MF czy zachodnich marek . 

 

A co takiego drogiego jest do zaproponowanego zetora 7045?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

daron64 - Części do skrzyni silnika   :o Był robiony wiosna owy 7011 z 83 r z przebiegiem 11tyś Mtg i szału nie było za czeskie wałki życzyli sobie w sklepie 3x tyle co za Korusa poszedł niestety korus  który według mojej oceny szału nie robi  B) Ludzie kupując zetora myślą że to lala a ursus czy MTZ to od razu padliną śmierdzi  ;) Wiem że zetor w czasach 80-90 -tych robił szał na polach i wyznaczał klasę ale te maszyny są już słowem wytyrane a cenę trzymają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4247

7011- Zestawy naprawcze kolo 220zl, glowice 300pare, regeneracja pompy 600, dol nie ruszany to nie wiem, w alternatorze tylko szczotki, rozrusznik padl, to poszedl od 60tki, a do 60szybkoobrotowy(zetor pali lżej na tym niz ursus), tylni most tylko przejzany-podkladki wymienione, w tloczysku tylko pierscienie, w skrzyni najdroższy jest synchronizator-kompletny 1,5tys zl, pozostale elementy - najdroższe chyba walek glowny kolo 5stow(ale nie mam przy sobie faktury, wiec mogę troszkę tu oszukać), komplet lozysk na skrzynie niecale 4stowy. Rocznik '83, przebieg kolo 15tys mth. Tyle, ze to już staruszek i jak to znajomy mechanik powiedzial-nowego z niego nie zrobisz :) To zrobione, to co innego sie klania już niestety. Drogie moim zdaniem to są takie pierdoly jak lampy, do sprzegla od pedalu ostatnio takie małe widelki wymienialem to ponad 8dych, raczka kompletna od sprzegla womu chyba kolo stówy. Takie drobiazgi są drogie a grubsze rzeczy moim zdaniem jakoś nie zabijają cena. Na male gospodarstwo nawet poważny remont jest do przemknięcia. A ceny to oczywiście ori zetora wszystko. Aaaa no drogie to sa np do wspomagania graty(np pompa do servo 1000zl), na przedni most(czopy, no i do miękkiego przodu czesci) maska(ori kompletna kolo 2500zl). Jest drożej niz do 60tki, no ale silnik robiony drugi raz od nowosci(pierwszy raz jak to ojciec kiedyś powiedzial-bo slabo palil, skrzynia pierwszy raz ruszana(ale już byla wyeksploatowana), sprzęgli często trzeba bylo regulować, ale teraz z dobre 15 lat nie bylo ruszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ernst98    62

Tylko zetor.
Mam dwa zetory i nie mogę narzekać. Są bezawaryjne i wygodniejsze w porównaniu do innych ciągników o tym samym przedziale mocy.(chodzi mi o ciągniki ok 20-10 letnie).Ze swojej strony mogę polecić zetora 5211.

Edytowano przez Ernst98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

Massey 675.
Na zetorze 7211 sie wychowalem i sam mam teraz 675. Paliwa to prawie nie pali ciszej w kabinie duzo czesci od mf 255 czy ursusa 4512 pasuje. No i bedzie tanszy od zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Luki1988
      Witam, panowie można coś kupić w tych pieniądzach? Zależy mi na tym przedziale mocy, może być opcja podstawowa bez bajerów, mechaniczny, jedynie rewers przydałby się. Belarus odpada:)
    • Przez Darek1986
      Witam,posiadam na sprzedaż ciągnik renault 8514.Silnik 4 cyl turbo MWM  + ładowacz czołowy 3 sekcyjny w ostatnim czasie był zmieniony olej i wszystkie filtry.Więcej informacji pod numerem telefonu 502908985 - pokaż numer telefonu - odpowiadam na maile, -POMOGĘ ZORGANIZOWAĆ TRANSPORT ... CENA 31500 TYŚ DO NEGOCJACJI...
       
       
       

    • Przez agros99
      Witam. Chciałbym podpytac Forumowiczów, Jaki ciągnik wg. waszej opini najlepszy(najmniej awaryjny) o mocy 130-160 KM, w kwocie do 65000zł. Traktor potrzebny do orki, uprawy 60 ha. Wiem że w tej kwocie to w grę wchodzą Renault, Massey, Zetor 16245 oraz nasz ursus.
    • Przez nimar1999
      Witam. Kupię ciągnik Fendt Favorit 510 lub 509 z turem lub bez. Może ktoś wie, że ktoś ma na sprzedaż lub kto zajmuje się sprowadzaniem takich ciągników to proszę o info. Ps. olx jest mi znany😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj