Hiddenly

Cieknie kolo tłumnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Hiddenly    0

Witam koledzy czy to normalne że po pracy ciągnikiem u dołu tlumnika zbiera się trochę oleju dodałem zdjęcie

Dodam że tłumnik lata jak "pi**a"

2 pytanie jak tan tłumnik przykręcić żeby się ładnie trzymał a nie latał jak ...

 

 

PS. Zdjęcie 1 lepsze z internetupost-49159-0-65900900-1373007737.jpg

 

Uważaj na słówka

Edytowano przez razor275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Trzeba naciąć tłumik i założyć obejmę z drutu lub płaskownika.

Uważaj na słownictwo.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

bez jaj ale tam niema tyle że kapie tylko taki poślizg jakby mam Mke z 91 1400 motogodzin naprawde jest konieczny remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

bez jaj ale tam niema tyle że kapie tylko taki poślizg jakby mam Mke z 91 1400 motogodzin naprawde jest konieczny remont?

bo to pewnie nie olej tylko padał deszcz i rozpuściło Ci sadzę i jest ślisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Oleju nic nie ubywa a deszczu raczej nienapadało bo traktor tylko w stodole jest dzięki koledzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Sprawdź czy to na pewno olej. Może to być paliwo. Wygląda tak samo ale inaczej pachnie i jest inne w dotyku.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Oleju jest cały czas tyle samo jak wtryskiwacze sprawdzić wiecie jestem zielony w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

To ci napisałem już... sprawdź czy to na pewno olej. Jeśli to paliwo można założyć że leje wtryskiwacz. Przeważnie on jest temu winny choć nie zawsze. Jeśli olej podejrzewał bym pierścienie.

Ale dla pewności odkręć kolektor wydechowy i sprawdź czy leci on z kanału wydechowego czy może spod jednej ze szpilek do kolektora wydechowego. jak to będziesz wiedział to napisz co i jak., na chwilę obecna to wróżenie z fusów. Nikt ci nie pomoże.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Oleju jest cały czas tyle samo jak wtryskiwacze sprawdzić wiecie jestem zielony w tych sprawach

Wykręcasz zawozisz do pompiarza i on ustawia i sprawdza wtryski a potem zakładasz i tyle.Na 90 % wtryski leją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEVEZ    3

Ja bym się tym nie przejmował bo to w każdej C-330 czy C-360 jest tam olej,akurat w twoim przypadku jest luźny tłumik i to wyraźniej widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Wykręcasz zawozisz do pompiarza i on ustawia i sprawdza wtryski a potem zakładasz i tyle.Na 90 % wtryski leją.

 

 

 

 

Tez mi sie wydaje ze to mogą być wtryski ile moze kosztować takie sprawdzenie i ustawienie pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Sprawdzenie i ustawienie po 3 zł za sztukę a końcówki chyba od 15 do 50 zł sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

 

 

 

Tez mi sie wydaje ze to mogą być wtryski ile moze kosztować takie sprawdzenie i ustawienie pompy?

Nie pompe tylko wtryskiwacze masz sprawdzić ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1818

Ja bym się tym nie przejmował bo to w każdej C-330 czy C-360 jest tam olej,akurat w twoim przypadku jest luźny tłumik i to wyraźniej widać.

To Ty chyba same dojechane C-330 i C-360 widziałeś skoro tam twierdzisz, jak wszystko sprawne to ma prawo tam być tylko sadza a nie olej lub paliwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Nie pompe tylko wtryskiwacze masz sprawdzić ;)

 

 

No to sprawdzenie i ewentualnie ustawienie wtrysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Możesz przykręcić wtryskiwacze koło pompy i na max dawce zakręcić silnikiem. Zobaczysz jak rozpylają. Ciśnienia nie sprawdzisz. A jak nie wiesz jak ma mgiełka wyglądać to i to ci nic nie da. Lepiej daj do pompiarza.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiddenly    0

Mam do was jeszcze pytanko dziś przy pracy ciągnikiem zauważyłem ze troche chlapie olejem przy tym mierniku oleju jak go wyciągnołem czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mam do was jeszcze pytanko dziś przy pracy ciągnikiem zauważyłem ze troche chlapie olejem przy tym mierniku oleju jak go wyciągnołem czy to normalne?

Jak najbardziej normalne jeśli chlapie trochę, chociaż to mało precyzyjne określenie :P;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez kozaktonzola
      Witam
      Jestem od niedawna posiadaczem MF 3060 z 90r
      Mam problem z kontrolka ktora zapala sie gdy podnosze i opuszczam i gasnie
      Co to znaczy pompa wysiada
      Stan oleju jest nawet troszke ponad stan...
      I dzis tez zauwazylem ze cieknie mi olej z przedniego kola
      To symering wydaje mi sie
      Duzo przy tym pracy?
    • Przez proximaplus
      Witam wszystkich,mam do was pytanie,mianowicie delikatnie blokuje mi lewe koło tzn.jakby hamulec nie odbijał,gdzie szukać rozwiązania tego problemu?? Dziękuje z góry za odp
    • Przez emtecc
      Witam
      Dziś zauważyłem że z otworu (patrząc od spodu)przez który widać koło zamachowe zacząl kapać olej przekładniowy. Napewno jest to olej przekładnoowy a nie z silnika!!!
      Drugi stopień sprzęgła jest.
      Ciągnik przez kilka minut był szarpany z przodem pochylonym do dołu. Czy przez to mógł sie wydostać olej po wałku sprzęgłowym??
       
      Wydostały sie naprawdę śladowe ilości oleju.
      Pracowałem nim kilka godzin przy sianie i wiecej wycieku nie było. Teraz patrzyłem ale zadnego wycieku pod nim nie ma.
       
      Edit.
      Muszę jeszcze zapytać ojca czy nie smarował łożyska wyłączajace sprzęgło. Od czasu do czasu lubi wlaś strzykawkę oleju przekładniowego.
    • Przez dawid464
      witam jak w temacie jak zdjąć koło od pasowe od bębna młucącego
      proszę o pomoc bo jestem w czarnej d..pie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj