mirek2329

case5120

Polecane posty

mirek2329    0

ratunku pomóżcie mój case5120 przestał jezdzić ani do przodu ani do tyłu,włańczam bieg puszczam sprzęgło a on tylko drgnie i stoi .pomóżcie może ktoś miał podobny problem z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casexpmx    10

Sprawdz przekaźniki te po prawej stronie i zobacz czy bolczyk od rewersu nie wyszedł tam w środku co trzyma ten drażek do zmiany.U mnie są takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

Witam, widzę, ze problem mamy podobny to się podłączę.

W moim casie nie działał rewers. Do przodu jeździł, a do tyłu nie chciał. Fiksował tak już wcześniej, ale mu po chwili przechodziło i działał jak należny. Sprawdziłem te bolczyki przy rewersie i tam wszystko było ok. Po tym jak zacząłem grzebać w przekaźnikach to już nie jeździ w ogóle. Jak można sprawdzić czy te przekaźniki są sprawne i czy macie jakiś sprawdzony sklep gdzie można je kupić? U mnie są 4 sztuki bosch o numerze 332 204 157.

 

edit: posprawdzałem przekaźniki i są w porządku. jakieś pomysły co może być przyczyną awarii?

 

edit2: Usterka naprawiona. W momencie puszczenia sprzęgła napięcie w kabelku od rewersu zanikało. Gdzie zanikało nie wiem, rewers podłączony został na krótko do głównego kabelka prądu przy kierownicy.

Edytowano przez point

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

Witam, widzę, ze problem mamy podobny to się podłączę.

W moim casie nie działał rewers. Do przodu jeździł, a do tyłu nie chciał. Fiksował tak już wcześniej, ale mu po chwili przechodziło i działał jak należny. Sprawdziłem te bolczyki przy rewersie i tam wszystko było ok. Po tym jak zacząłem grzebać w przekaźnikach to już nie jeździ w ogóle. Jak można sprawdzić czy te przekaźniki są sprawne i czy macie jakiś sprawdzony sklep gdzie można je kupić? U mnie są 4 sztuki bosch o numerze 332 204 157.

 

edit: posprawdzałem przekaźniki i są w porządku. jakieś pomysły co może być przyczyną awarii?

 

edit2: Usterka naprawiona. W momencie puszczenia sprzęgła napięcie w kabelku od rewersu zanikało. Gdzie zanikało nie wiem, rewers podłączony został na krótko do głównego kabelka prądu przy kierownicy.

 

witam mam podobny problem jak popracuje to rewers nie załacza do tyłu . jak to zrobiłes dokładnie? dzisiaj bede grzebał przy rewersie .z góry dzieki

 

witam. powoli utwierdzam sie w przekonaniu że problem z rewersem w moim przypadku jest elektryka. jako że mam tura to poprzedni własciciel zredukował liczbe akumulatorów o jeden. właczając swiatła wsszystko na panelu przygasa. poza tym akumulator który mam zamontowany jest z kombajnu i swoje przesłużył. podładuje go i sprawdze moje podejrzenia. grzebiac w elektryce doszłem do wniosku że te ciągniki maja kontrole trakcji podejrzewałem to wczesniej obserwujac przód podczas prac polowych.

Edytowano przez BENNY82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agroklinika    0

Na jakim kabelku znikalo napiecie? moze znikalo gdyz komputer tak chcial, poniewaz widzial jakis problem.

Jezeli zasilanie zaworu rewersu zostalo wziete bezposrednio z przelacznika rewersu, prowadzi to do uszkodzenia komputera

 

507-752-444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
    • Przez mirek2329
      witam mój case5120 przestał jezdzić do przodu i do tyłu .proszę pomóżcie bo żniwa za pasem a ciągnik stoi.tylko kołami trochę drgnie i nic więcej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj