Zaloguj się, aby obserwować  
piotrursus355

Malowanie przyczep, jaka cena ?

Polecane posty

Witam, ostatnio dostałem zlecenie pomalować 3 przyczepy, 2 platformy do kostek i jedna wywrotka. Wywrotka była piaskowana i pomalowana na czarno 5L czarnej farby.. Platformy były szlifowane i podkład o raz lakier. Jak ogl myslicie ile wziąść od przyczepy za robote bo materiał nie idzie za moje. Za wywrotkę to myślę że z 2000 albo z 2500 bo duzo roboty jest przy niej. A za platformy to z 1500 do 2000. co wy na to ? Proszę o pomoc. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu85    6

Ja bym chyba z butow wyskoczyl jakbym taka cene uslyszal, troche duzo :) ale jak gosc zaplaci to czemu nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Co najmniej o jedno zero chyba musisz zlecieć.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

malowane pistoletem, tylko to masz platforme z 6m długości wieć myśle że 1500 to bedzie odpowiednia cena, bo podpytałem się lakiernika i on też by tyle wzioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Powodzenia... Porównywać się w wieku 18 lat ( tak przynajmniej jest w profilu) do profesjonalnego lakiernika. Na takim malowaniu zbił byś fortunę ale wątpię czy ktoś Ci tyle zapłaci, zawsze znajdzie się inna osoba, która zrobi to taniej o te zero o którym pisałem


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja lakiernikiem nie jestem ale mam pojecie jak dobrze pomalować przyczepy. poza tym nie ja lakieruję tylko mój znajomy lakiernik a ja wstawiłęm post po by się dowiedzieć kto by ile za to wzioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Majster71
      wiecie może jakie miały kolory c-325,c-328 i pierwsze c-330 :rolleyes: jestem tu nowy.pomożecie??
    • Przez JANCZAK1176
      Witam. Dla chcących zrobić sobie użądlenie do bielenia obór (chodzi 5 lat)


    • Przez tomb2
      Poszukuje w trbie pilnym sybole lakierów do C-360 Głównie chodzi mi o zółty ktorym malowane były blachy. Jakby ktoś miał jeszcze symbol siwego (blok silnika) i kremowego (felgi) Będe bardzo wdzięczny.
      Pozdrawiam
    • Przez KrzysiekGazda
      Witam!
      Mam zamiar za jakiś czas malować swojego władimirca.
      Blachy myślę lakierować farbą o kodzie Ral 2002. Zamierzam użyć do tego celu farby na bazie żywic syntetycznych, Nopolux niby niemieckiej firmy. No i oczywiście do tego utwardzacz tej samej marki.
      I tu pytanie do was forumowicze, jaki do tego celu użyć podkład? jaki rozpuszczalnik?
      Ponieważ boję się że kupię farby a tu nagle wyjdzie jakiś psikus, chcę mieć wszystko uzgodnione z kimś kto się na tym zna. Pozdrawiam.

      Dodam że zamierzam tak malować tylko blachy na władku, a odlewy i kabinę na czarno, chlorokauczukiem. Felgi kość słoniowa.
    • Przez Czosneek
      Witam, chcę podjąć się pomalowania kabiny, błotników, maski oraz silnika z tylnym mostem w C-330, ogolnie całego ciągnika, i teraz mam do was pytanie, po tylu latach eksploatacji silnik jest czarny od brudów i smarów. czym to wyczyscić? jakieś specjalne środki czy moze inny sposób? i jaki kolor na silnik z tylnym mostem, dokładny kod oraz Maskę i błotniki. 
      Dodam że silnik ma być z mostem szary, a maska i błotniki żółte. tylko chcę dokładne kody lakierów, dziękuje z góry
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj