Zaloguj się, aby obserwować  
Slipek

MF 16 , 20 szukam posiadaczy Pilne !!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Slipek    0

Witam

Jak z częściami do tych modeli 16 i 20 planuje kupić taki dlatego muszę wiedzieć :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0297    5

Też za takim się rozglądamy.

z częściami raczej niema problemów bo nawet do tych starszych modeli są dostępne w moich rejonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slipek    0

włąsnie o to chodzi że on się różni od starszych fergusonów jak 186 czy 240 całkiem inna budowa i całkiem inne części :) ale dobrą wiadomościa jest to że podobno pasują od jakiegoś sampo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Witam

Jak z częściami do tych modeli 16 i 20 planuje kupić taki dlatego muszę wiedzieć :)

Pozdrawiam

 

http://konedata.net/MF16.htm

 

sampo serii 580/680/69

 

a do sampo skład części jest ponoć w Niemczech.

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slipek    0

Ano włąsnie i chyba będe jednak musiał zakupić mf 240 bo co jak w żniwa by sie cos pokichało to będe musiał czekać na częsci z niemiec :) Dzięki za informacje

Edytowano przez Slipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

a dzwoniłeś do korbanków w sprawie części do tych MF?

 

Główne części są jak w sampo - ponoć z Niemiec kurierem masz w 24 godziny o ile tej części nie dorwiesz w PL.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slipek    0

dzwoniłem i sie pytałem po składach u mnie na miejscu i nie zabardzo ...

ale coż mf 240 jest też do wyboru cena taka sama więc zostaniemy przy nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez 7211zetek7211
      Witam ! Szukam pracy jako traktorzysta na sezon letni. Mogę zaczynać od zaraz. Posiadam prawo jazdy kat.T. Najlepiej okolice Chełma + max.25km.  
    • Przez SnWoWjaro
      Dzień dobry,
       
      poszukuję pracy jako traktorzysta na ternie Niemiec. Obsługiwałem większość zachodnich marek(+GPS), np: John Deere, Massey Ferguson, Claas, Fendt, Deutz-Fahr. Wykonywałem większość prac polowych. Posiadam prawo jazdy kategorii B, B+E, T.
       
      Pozdrawiam Wojciech!
       
       
    • Przez maciekn1210
      Pilnie poszukuję pracy jako kombajnista lub traktorzysta/operator maszyn, zarówno w gospodarstwach rolnych, jak i firmach usługowych/budowlanych, wielkopolskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie .
      Jestem osobą młodą z doświadczeniem, energią i zapałem do pracy, sumienną, bez nałogów.
      Aktualnie posiadam status studenta, studiuję mechatronikę na Politechnice Gdańskiej.
      Uprawnienia: prawo jazdy kat: AM, B1, B, T; uprawnienia do obsługi i pracy na kombajnach zbożowych, dodatkowo jestem w trakcie realizacji uprawnień na sieczkarnie samojezdne i ładowarki teleskopowe /wózki widłowe.
      Doświadczenie: Przepracowane 3 lata jako operator kombajnu zbożowego marki Deutz-Fahr 5585HT w gospodarstwie rolnym. Pracowałem ponadto jako operator ciągników takich jak: Valtra T153, John Deere 7730, Lamborghini R4, wykonywałem różne prace polowe od uprawy przez transport po siew. Wychowywałem się w gospodarstwie rolnym, znam budowę maszyn rolniczych od podstaw.
      Moje aktualne miejsce zamieszkania to powiat złotowski , woj. wielkopolskie, jednak jestem dyspozycyjny na terenie całego kraju (jeżeli tylko w okolicy miejsca pracy jest jakakolwiek możliwość noclegu). Posiadam własne auto.
      Proszę o kontakt telefoniczny 786 176 533 SMS, lub e-mail maciekn16@gmail.com
      CV i potwierdzenie uprawnień mogę przesłać w każdej chwili
    • Przez Rzodkiewka
      Witajcie ,
      szukam łąki z wiatą, na wynajem,dla dwóch koni, najlepiej w kujawsko-pomorskim.
      Wysokość comiesięcznej opłaty do uzgodnienia.
      Z góry bardzo dziękuję za propozycje !
    • Przez Hubert24
      Poszukuję kombajnu nowego niezbyt dużego nieużywanego do 350 tyś dla gospodarstwa 20ha w gre wchodzą także usługi
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj