Zaloguj się, aby obserwować  
matek214

Budowa obory dla zwierząt

Polecane posty

matek214    0

Chcę wybudować oborę na ; dwie krowy, dwie kozy, dwa kuce, dwie świnie. Ona nie ma być zbyt wielka gdzieś 25m na 8m. Nie mam pojęcia ile będzie cały koszt budowy kosztował. Proszę o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

To jakis żart? U mnie takie wymiary ma jedna z chlewni i siedzi tam ok 300 szt tucznikow, a ty chcesz budowac taki duzy budynek dla 2 krow, koni i swini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

wydaje mi się, że kolega bawi się w gospodarkę, albo ma jakąś jakąś działalność agroturystyczną? Jak to jest? bo budynek duży ;)


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek214    0

Dokładnie mam gospodarstwo agroturystyczne i chcem zacząć hodować zwierzęta ale nie mam pojęcia o kosztach i wymiarach tej obory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

zasadniczo, jak to pod agroturystkę, to koszt pomnóż x2, bo zapewne będziesz musiał to budować w taki sposób, żeby miało jakiś "sielski", wiejski klimat.


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez nikonn21
      Czy jest ktoś kto uprawia owoce w tunelach i chciałby się podzielić doświadczeniami? Chodzi mi o głównie o kwestie techniczne 
    • Przez pedzel
      witam będę robił przyczepę jednoosiową sztywną i proszę o  porady co do materiałów:przyczepa o wymiarach 3 x 1,7m burty 0,5m otwierana tylko tylna burta reszta na stałe przyspawana ładowność do max 3 tony na dolny zaczep , mam zrobioną oś z rury grubościennej na piastach z lublina i kołach z lublina ramę myślałem z profila zamkniętego 80x40x3 w kształcie trójkąta na to w poprzek profile 40x40x3 na podłogę blacha 3mm a na burty 2mm czy będzie to miało sens i czy wytrzyma te 3 tony ładunku
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Praktycznie mam już projekt gotowy, ale chciałbym podpytać czy ktoś widzi w nim coś co by można było zmienić bo np u niego sie nie sprawdza.

    • Przez norbert098
      Witam czy ktoś z forumowiczów przerabial obore odwracając bydło głowy do środka? Jaki koszt mniej więcej?
    • Przez make
      Witam bardzo serdecznie.Poje czasami zwierzęta na polu,jednak wąż do wody który mam taki zwykły ogrodowy nie wytrzymuje.Możecie mi polecić coś trwalszego?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj