zipo1

szukam kogoś kto ma case serii mx na mazurach !!!

Polecane posty

zipo1    2

mam mx 150 a szukam kogoś kto ma taki sam model lub coś z serii mx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

W czym problem może coś doradze mam mx 135 a to prawie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

W czym problem może coś doradze mam mx 135 a to prawie to samo.

mam chyba walnięty czujnik obrotów wałka wom ( niby serwis tak stwierdził) a nowy to 800 zł, chciałbym pożyczyć od kogoś taki czujnik i wsadzić do siebie i sprawdzić czy na pewno to to , bo nie chcę na darmo wywalić kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz(ZDUN)    327

skoro wezwałeś serwis i stwierdzili że to to to niech ci kupią wymienią i jak będzie działać to zapłacisz a jak nie to niech szukają dalej


Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

skoro wezwałeś serwis i stwierdzili że to to to niech ci kupią wymienią i jak będzie działać to zapłacisz a jak nie to niech szukają dalej

taka firma że nie mają na miejscu i nie są pewni czy to na pewno to, a zamówią jak zapłacę, dlatego wolałbym pozyczyć lub przyjechać ze swoim i wsadzić, tyle że mój raz dziala raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

To co to za serwis jak stwierdzają że może to być to. Czyli tyle wiedzą o tym ciagniku co zwykły użytkownik. W tym ci nie pomoge bo mieszkam na kujawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

Jaką firmę wzywałeś ?

nie będę robił antyreklamy, może się dopiero uczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

nie będę robił antyreklamy, może się dopiero uczą

no to ładnie, nikt nie ma takiego ciągnika? a może ktos wie u kogo stoi taki( chodzi mi o sąsiada albo jakieś gospodarstwo), sam bym wtedy podjechał i się dogadał oczywiście nie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Problem w tym że mało kto ma taki ciągnik :( Nie były sprzedawane na polskim rynku mają je tylko te osoby które sprowadziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Mx nie były sprzedawane na polskim rynku? Łee jakoś koło Opola kupe ich jeździ kupionych w Polsce od małych po największe, pewnie podobnie koło Torunia gdzie Interhandel je sprzedawał. Tak z ciekawości to po czym serwis stwierdził że to czujnik, wyświetla się jakiś błąd w trybie diagnostycznym, mierzyli go miernikiem? Jakie masz objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

Mx nie były sprzedawane na polskim rynku? Łee jakoś koło Opola kupe ich jeździ kupionych w Polsce od małych po największe, pewnie podobnie koło Torunia gdzie Interhandel je sprzedawał. Tak z ciekawości to po czym serwis stwierdził że to czujnik, wyświetla się jakiś błąd w trybie diagnostycznym, mierzyli go miernikiem? Jakie masz objawy ?

tak wyświetla się błąd 67 czyli czujnik albo alternator albo sprawdź ciśnienie hydrauliki, alternator dobrze ładuje, ciśnienia hydrauliki nie sprawdzałem ale na wyjściach jest ok, a poza tym na wiosnę tak miałem i rozłączyłem i złączyłem czujnik i zaczął działać, najlepsze jest to że mieści się w normie czyli ma 3220 omów a górna norma to 3300, ciekawe jak u was jest tymi omami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

przyjżyj się czujnikowi prędkości jazdy bo wyglądają dość podobnie przynajmniej z zewnątrz, mają nawet taką samą rezystancje i może dało by się je podmienić i sprawdzić czy jest zmiana, nie sprawdzałem tego ale kto wie . Tylko po zmianie trzeba by usunąć błędy i zrobić kalibrację PTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

już sprawdzałem od jazdy jest za długi , a co do kalibracji to sam ją zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

czyli rozumie że kasowałeś błędy i robiłeś kalibracje i nic nie pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zipo1    2

czyli rozumie że kasowałeś błędy i robiłeś kalibracje i nic nie pomogło?

tak

zamówiłem teraz serwis case z firmy danex z małego płocka, 500 za sam przyjazd zobaczymy co oni poradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cold_case    0

ile lat ma ta maszynka?


Nowoczesne maszyny chłodnicze - byle nie Chińskie. Służę radami serwisowymi, nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj