agropanna

Nowy CASE IH Farmall 95 A

Polecane posty

wino36    4

Witam. W tym roku planuje zakup nowego ciągnika mocy 85-95KM. Zastanawiam się właśnie nad tym modelem (Farmall 95A) z rocznika 2014 mam ofertę 133tys. netto ze skrzynią 12x12hydro-shuttle, 40km/h, rewers hydrauliczny, podnośnik mechaniczny, klima, pneumatyka,szyberdach, komplet obciążników i zaczepów. W tej cenie coś lepszego się kupi? Proszę o opinię użytkowników którzy posiadają ten ciągnik jak się sprawuje i jakie są koszty przeglądów. Może ktoś doradzi co jeszcze brać z wyposażenia.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

witam ..133 tys,troche drogo ja dalem 126 2miesace temu w łodzkim woj.koszt przegladow 1500zl...ciagniki podobno dobre ale teraz to raczej trudno stwierdzic...pogadamy o nich za jakies 7lat.. bierz takiego case by miał dobry udzwig podnosnika taki ok i powyzej4ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

farmall z większym udźwigiem to już z nowych modeli czyli cena + ok 10k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

mam pytanie do tych ktorzy maja farmala a 95..czy po zapaleniu silnika kontrolka od cisnienia oleju zaraz gasnie czy po jakms czasie bo u mknie cos dlugo nie gasnie jakies 4 sekundy a nawet 5..czy wszystkie tak maja?????????????????? troche mnie to nie niepokoji.

Edytowano przez nikolas29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LESNY44    0

witam, ja posiadam farmalla a95 i z ta kontrolka mam tak samo. Service mówi ze ten typ tak ma, ale to długi czas ja osobiście uważam inaczej. Wymienili mi czujnik ciśnienia, ale to oczywiście nie pomogło. Oprócz tego mam jeszcze problem z:

-2 zakres nie chce wchodzić

-hamulce się zapowietrzają

-czasami zacina się wspomaganie

 

Jeśli ktoś ma podobne problemy to proszę pisać, bo gwarancja się kończy i trzeba działać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

I jak się sprawują Farmalle A ? Sam myślę nad głównie 85A bo 75A już nie ma w sprzedaży a również by wystarczył bo ciągnik jako pomocniczy. Pytanie do użytkowników jak się sprawują ? Polecacie czy może jednak zainteresować się np. serią Farmall C (chociaż musiałbym sporo dopłacić) lub inną marką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk91101    0

SIemanko, jak jest z awaryjnością w Case Famarol 95A? Znajomy chce kupić i nie jest pewien, czy się często psują, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj