agropanna

Nowy CASE IH Farmall 95 A

Polecane posty

Case to dobre ciągniki znam kilka osób które mają większe i mniejsze modele i nie narzekają . A co do wykączenia wnętrza kabiny nie jest najgorsze . :P Bywało gorzej.

 

Życzę Bezawaryjności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

No nie przesadzajmy to musiał byc jakis trefny bo jezeli ma taki sam silnik jak w JX to w mojej okolicy smigaja takie 3 ciagniki i zaden nie prasuje bo niemozna wyczuć. A nie jeden prasuje to juz zmieniał raz łańcuchy ;)

Nie przesadzaj ja jx"em 95 ciagam sipme z 279/1 juz kilka lat i nakrecilem juz kilka tys. bel tym zestawem. I jak narazie prasie nic nie jest.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

jak prasa jest ustawiona tak jak trzeba to nic się nie stanie, najczęściej się psuje jak duży ciągnik się zapnie i przepełnia prasę wtedy długo to nie pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor6748    0

No moj sąsiad ma tego JX i troche lat poprasował 4-5 Sipmą i sam mówił ze ciezko wyczuc. Zalezy tez od umiejetnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balantines    0

Fajny ciągniczek :) przyjemny. Napewno lepszy od farmtraca i innych cudów świata.

A on nie ma przypadkiem silnika iveco 3.3 l ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Nie pojechałem tylko na Case ... Wspomniałem jeszcze o Johnie o Deutzu. Mógłbym podać pare innych marek ... Dzisiejsze ciągniki są robione na pare lat i do wymiany ;). Chodzi mi o to że firmy jaką masówki w słabszej jakości... Chociażby gabarytowo porównać mojego Mx 100c z nowym casem o tej samej mocy. Różnica jest bardzo ogromna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor6748    0

Z roku na rok są coraz lepsze i beda taka jest prawda dlaczego wprowadzają nowe modele T5 akurat w NH a w Case nowa wersja Farmall A , C , U. A dlatego ze poprawili błedy jakie były w poprzednikach. Niema co porównywac Ursusa z NH albo Case bo Polska marka była dla rolników którzy mieli po 30 ha max i maszyny były o wadze max 1500 kg. A teraz zobaczcie jak dla mnie te nowe ciagniki i tak są wytrzymałe pracują ciagle z coraz to ciezszym sprzetem i do tego mamy komfort. Ciagnik w tych czasach na 10 lat jezeli bedzie ciagle w użytku to i tak bardzo dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Czy poprawili błędy, tego bym nie był bym taki pewny. Na pewno na pierwszym miejscu należy wymienić żądania ekoterrorystów w zakresie coraz to bardziej rygorystycznych norm emisji spalin i stąd np. filtr DPF w Farmallu U a przy okazji poprawili coś tam.

Mx 100c to zupełnie inny Case, który dzisiaj jest produkowany jako McCormick MC

Dzisiejsza seria Case Farmall to pochodne od FiatAgri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Case MX jest produkowany jako McCormick MTX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor6748    0

Jeśli chodzi o błedy to raczej poprawili błedy z elektroniką bo w JX siadała , wiem bo dwóch ma JX 95 i siadła im elektronika gdzieś w okolicach dachu przecierał sie duży kabelek. Dlatego jest inna kabina i inaczej umiejscowione halogeny wiec widzimy coś naprawili . Jesli chodzi o silnik to jest to bardzo dobry 4,5 L Iveco. Sam bede składał na Prow jesli bedzie nabór na własnie Farmalla 95a bo jak dla mnie super ciagniczek do wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

Witam zamierzam sb kupić farmalla 85 lub 95A nie wiem tylko czy niekupić 85 A bo tam mniejszy silnik 3,2 litra chyba więc siłą rzeczy powinien mniej spalić czy lepeij dołożyć i kupić farmalla 85 lub 95 C co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yale    15

jak do tura to ten 85 a jest idealny w polu troche gorzej silnik 3,2 do 1500 obr muł totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yale    15

napewno bedzie lepszy ,,brak zwolnic ,podnosnik ,rewers nie na linke jak w tym A ,ale i cena duzo wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

napewno bedzie lepszy ,,brak zwolnic ,podnosnik ,rewers nie na linke jak w tym A ,ale i cena duzo wyzsza

 

więc seria A to taki mechanik? rewers mechaniczny czy juz elektrohydrauliczny? a co do wersji C pisał mi tu ktoś że modele 85-105 C nie są dostepne w polsce tylko do 75 km ale ile w tym prawdy to nwm wersja U to dla mnie za droga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yale    15

ma rewers hydrauliczny sterowany na linke taki sam jak w kubocie,na bardziej mechaniczny ale klima ,i pare bajerów w standardzie ma

Edytowano przez yale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biznes12    23

ma rewers hydrauliczny sterowany na linke taki sam jak w kubocie,na bardziej mechaniczny ale klima ,i pare bajerów w standardzie ma

 

a wies może czy Farmall C 85C lub 95C są już dostępne w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

C85 to odpowiednik t4.85 . T4 juz sa mozna je zamawiac wiec case raczej tez


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

w nowych farmallach A będą już mocniejsze podnośniki z 2 siłownikami wspomagającymi o udźwigu 4700kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

nowe wchodza dopiero od listopada /grudnia do sprzedaży, nowe z nowymi silnikami spełniającymi nowe normy emisji spalin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj