agropanna

Nowy CASE IH Farmall 95 A

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
casejx    30

Wlasnie bardzo jest podobny do case jx.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6666    4

mnie diler case zaproponował dwa modele jx lub farmall.. ja wybrałem tego pierwszego bo namawiał mnie że jx jest prościej zbudowany od jego następcy... farmall ma być bardziej wypasiony :) jak siedziałem w tym ciągniku to różnił się troche od jx.. mogę powiedzieć że ciągnik godny uwagi.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

Niezla cena jak za taki ciagnik. On ma silnik 4.5l?


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor6748    0

Wypowiedzcie sie na temat tego Case jakie jest spalanie , jak z mocą itd ? niby silnik taki sam jak w JX ale lekkie zmiany sa przynajmiej w wygladzie i komforcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agropanna    0

silnik INVECO 4,5 l pompa Bosch mechaniczna

spalanie w transporcie 2 przyczepy + bele siana 8 l na godzinę jazdy

 

To już ostatecznosc ? negocjowana czy taka wychodzaca z fabryki :D

 

 

Negocjowana

Edytowano przez agropanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

W środku tandeta ... w porównaniu do mojego Case MX 100c. Biegi jak w zetorze długie wajchy, plastiki delikatne lepiej żeby nie dotykać. Ale tak już robią w dzisiejszych czasach. John deery, Deutz fahry lepiej nie wyglądają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agropanna    0

W środku tandeta ... w porównaniu do mojego Case MX 100c. Biegi jak w zetorze długie wajchy, plastiki delikatne lepiej żeby nie dotykać. Ale tak już robią w dzisiejszych czasach. John deery, Deutz fahry lepiej nie wyglądają ...

 

ale jest nowy prosty do napraw a nie 15 letni luxus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

W środku tandeta ... w porównaniu do mojego Case MX 100c. Biegi jak w zetorze długie wajchy, plastiki delikatne lepiej żeby nie dotykać. Ale tak już robią w dzisiejszych czasach. John deery, Deutz fahry lepiej nie wyglądają ...

BO jak bys nie zauważył to producenci ciągników robią różne modele dla biedniejszych i mniej wymagających i dla tych bogatszych i tych co potrzebują komfort. Dlatego jak Farmall A ci nie odpowiada kupujesz farmall C :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor6748    0

Jak dla mnie ten Case ma i tak duży komfort lepszy od Belarusa i innych. Ale zawsze znajdzie sie osoba co najedzie na ciągnik. Takiemu to nic nie dogodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agropanna    0

BO jak bys nie zauważył to producenci ciągników robią różne modele dla biedniejszych i mniej wymagających i dla tych bogatszych i tych co potrzebują komfort. Dlatego jak Farmall A ci nie odpowiada kupujesz farmall C :)

a co farmall C ma lepszego od farmalla A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Inna skrzynia są w niej juz półbiegi i rewers EH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Znajomemu który kupił takiego na wiosne teraz padł WOM po zrobieniu 500 balotów warfamą, pod obciążeniem przestawał sie kręcić. 360 lepiej dobijała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor6748    0

No nie przesadzajmy to musiał byc jakis trefny bo jezeli ma taki sam silnik jak w JX to w mojej okolicy smigaja takie 3 ciagniki i zaden nie prasuje bo niemozna wyczuć. A nie jeden prasuje to juz zmieniał raz łańcuchy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj