Zaloguj się, aby obserwować  
dawid464

haki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Nikita_Bennet    315

CBM

 

możesz kupić same końcówki CBM i dospawać lub też kompletne belki z już wspawanymi hakami.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A zna ktoś namiary na producenta haków LH bo potrzebuje zestaw naprawczy do haka tej marki bo od cbm nie pasuje aq za nic nie moge w okolicy tego namierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Dawid ten zatrzask zam dorobisz z kawałka blachy, ja dorabiałem z resora z przyczepy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2

Witam sory ze w tym temacie ale do końca nie wiedzialem gdzie zadac to pytanie :) a wiec : Czy jest mozliwosc w zetorze 8011 wymiany jabuszek w ramionach zaczepu na haki lub wymiana całych ramion z hakami na zatrzaski zeby po prostu ułatwic sobie zaczepianie maszyn :) ? A poza tym jeszcze jedno : jesli bardzo kiepsko dzila mi w nim wspomaganie kierownicy na postoju ciezko a podczas jazdy troszke lzej sie kreci to lepiej wymieniccałą pompe wspomagania czy jakas czesc : serwo , orbitrol itp ? Prosze o pomoc czekam na odpowiedzi z gory dzieki i pozdrawiam :)

  • 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

mozesz kupic same haki i wspawac lub cala belke


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Jakby ktoś chciał to mam materia na belki, tylko trza wspawać końcówki. Z jednej strony haki, a z drugij jabka, i powiercić. Dałem za nie 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barti212121    2

mozna kupic nowe czy szukac uzywane ? a co z tym wspomaganiem ? dzieki za odp :)

 

mozna kupic nowe czy szukac uzywane ? a co z tym wspomaganiem ? dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez solek01
      Mam w moim Masseyu 690haki CBM ale nie działają, dzwignie są pourywane, wszystko zapieczone. Na allegor widziałem zestawy naprawcze tylko czy one będą pasowały do każdego haka czy tylko do wybranych. Czy ktoś je już naprawiał?
    • Przez MalopolskaAgrovision
      Witam, czy ktoś z użytkujących ten ciągnik również zmienial w nim juz turbo,kolektor,haki,  ma problemy z EGR, i z spadającymi belkami z tylnej ośki oraz  czy miał problem z wiskozą ?? czy to tylko ten egzemplarz taki jest, dodam że ciągnik z 2010-11 i bedzie mial juz z 5tyś godzin 
    • Przez Johny1225
      Witam
       
      Problem polega na tym iż haki które mają za zadanie trzymać tylną klapę puszczają zbyt wcześnie (wskaźnik nie wchodzi nawet na czerwone pole) przez co nie mogę zbić beli tak mocno jakbym chciał. Czasem gdy dobije za duzo materiału klapa sie otwiera i musze owijać belke awaryjnie na otawrtej klapie. Z boku pod siłownikiem jest regulacja (naciąg sprężyny) , pomimo naciągu na maxa spręzyna nadal jest luźno może wymienić ją na jakąś krótszą i grubszą ? Może ktoś miał podobny problem ,proszę o porade gdyz na forum nie znalazlem nic rzeczowego.
       
      Pozdrawiam
    • Gość
      Przez Gość
      Witam posiadam na sprzedaż EURO Hak wraz z ryglem mocowanie haki Uchwyt.Posiadam na sprzedaż wszelakie mocowania....
    • Przez denis914
      posiada ktoś w ciągniku haki kategori 2 wersja lekka czy są warte kupna
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj