Skocz do zawartości
JANCZAK1176

Instrukcja napraw silnika S 324 (agregat prądotwórczy )

Polecane posty

JANCZAK1176    39

Witam Kolegów mam problem ze silnikiem w S 324,mianowicie poszła kompresja do płynu chłodzącego .Uszczelki już kupiłem ,można tanio kupić u producenta http://morpak.pl/.

Moje pytani ,posiada ktoś instrukcje obsługi ,lub wie z praktyki :

jaką siłą dokręcić głowice,kolejność śrub np (na ósemkę)

ciśnienie wtrysku wtryskiwaczy jakom ustawić

Nie wiem tych danych ,z praktyki na silnikach Andori powinna być tabliczka z tymi danymi ,nie było typ silnika jest na odlewie blok.

Czekam na podpowiedz Dzięki

Edytowano przez JANCZAK1176

samex69    31

W tytule masz typ sinika 324 a dalej w treści jest 342.Popraw post.I kłania się ortografia-jaką nie "jakom", siłą nie"siłom" , itd.

Wiadomość z agroFakt.pl

JANCZAK1176    39

Mozę komuś się przyda dane silnika S 324

Dokręcenie głowicy na 3 razy do siły 305Nm+_

Luz zaworów S W 0.40 na zimnym silniku

ciśnienie ustawienia wtryskiwaczy 160+_

Narka wszystkim

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez faofar
      Witam mam takie pytanko na jak długo podłancza sie kabel do podgrzewanie bloku??W instrukcji tego nie znalazłem.
      .Ciągnik ma 1000mth ,niby skandynaw a od -5 jest juz problem .Aku ma rok czasu wiec nowy.
    • Przez DawidWsik
      Witam mam otóż taki problem z klimatyzacją ponieważ gdy ciągnik jest zimno to działa perfekcyjnie a jak tylko się nagrzeje to klimatyzacja sama się załącza i rozłącza. Co może być tego przyczyną? Czy może być to za mała ilość czynnika chłodzącego?
    • Przez andriej81
      Witajcie mam zamówiony taki ciągnik, głównie do sadu ale pracował by również trochę w polu. I teraz mam takie pytanie. Czy da on radę z agregatem 2.8 agrofactory a może lepiej wziąć 2.3 żeby bez problemu go ciagnac? Agregaty z przednim wlkiem i spulchniaczami śladu. Dodam, że traktor waży niecałe 3 tony ale wyposażony będzie w przedni tuż i zawsze można mu trochę dołożyć.
    • Przez DawidSakowski
      Panowie będę teraz mył kadłuby w c360 przed malowaniem, wcześniej przed remontem tam gdzie były wycieki olej tak zmieszał się z kurzem że zrobiły się takie warstwy że nie idzie żadnymi płynami do mycia silnika ani dimerem jedynie szpachelka a potem 2 razy powtarzam środek do mycia silników i myjka ale nadal to nie wiele zmywa i tu moje pytanie stosował ktoś z was sodę kaustyczną do mycia ?  Może wiecie z własnego doświadczenia jakie rozrobić proporcje tej sody ?