Skocz do zawartości
fineasz007

Migająca kontrolka oleju/wykrzyknik - Halogeny - John Deere 6300

Polecane posty

fineasz007    17

Witam,

Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, więc oba swoje problemy postaram się w nim zawrzeć.

1. Po pewnym czasie od uruchomienia ciągnika, śmiem stwierdzić, że po nagrzaniu się oleju przekładniowego/hydraulicznego zaczyna migać mi kontrolka numer 11 oraz wykrzyknik. Oba elementy są koloru pomarańczowego. Co może być tego przyczyną? Uprzedzę, że olej oraz filtry były kupione nowe oraz są oryginalne.

LX1030683.gif

2. W ciągniku posiadam lampy robocze, które znajdują się na górze kabiny, a także przy światłach dziennych z przodu ciągnika. Interesuje mnie jak u Was działa zmiana świateł na pokrętle, przy jakiej cyfrze działają konkretne lampy?

U mnie:

1 - tylne lampy robocze

2 - tyle lampy robocze + dwie małe lampy obok świateł dziennych z przodu (Znajdują się w grillu, razem ze światłami dziennymi - nie wszystkie ciągniki je mają, w niektórych są czarne, plastikowe zaślepki.)

3 - przednie lampy robocze + dwie małe lampy obok świateł dziennych z przodu

4 - przednie lampy robocze + dwie małe lampy obok świateł dziennych z przodu + tylne lampy robocze

Edytowano przez fineasz007

Agroklinika    0

trzeba by bylo wykonac pomiary cisnienia, niestety najprawdopodobniej skrzynia do rozebrania i do wymiany pompa skrzyni (jest w srodku),ale najpierw pomiary. sluze pomoca

507-752-444

eloegazmo    0

Witam wszystkich. Podłącze się do tematu. Ja u siebie mam podobną kontrolkę. Na dole ta przerywana linia co w 11tce tylko symbol z 5 tki bez termometru. I miga mi na wysokich obrotach razem z wykrzyknikiem oczywiście. Wiecie może co oznacza. Mam Jd od miesiąca dopiero

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się