Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

pismo z Wydziału Ksiąg Wieczystych, ratujcie

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam, otóż dostałem zawiadomienie z sądu, które zaczyna się: "SĄD REJONOWY W LESZNIE VI WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH na podstawie art.626(10) paragraf 1 kodeksu postępowania cywilnego zawiadamia, że dokonano wpisu w brzmieniu:

 

Numer i rodzaj żądania: DZ.KW./POL1/xxxxxx/xx/xxx

WPOGN - I-O SPROSTOWANIE OZNACZENIA / OBSZARU NIERUCHOMOŚCI

Numer księgi wieczystej:POL1/XXXXX/X

 

Pod tym jest pełno tabelek, z numerami niektórych moich działek i jest napisane np: Pastwisko trwałe, przyłączenie obszar 0,3926 HA

 

 

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co w tym chodzi i ile będę musiał bulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

A nie prościej zapytać w wydziale ksiąg wieczystych? Tam powinni dysponować wiedzą o którą Ci chodzi i jeśli to dotyczy Twojej własności to bez żadnej łaski powinni Tobie jako właścicielowi wyjaśnić o co tam jest napisane.

Edytowano przez samex69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

przecież pisze że chodzi o sprostowanie oznaczenia , jeśli trzeba płacić to też napisali ..jak nie to znaczy że sąd robi to z urzędu bo dopatrzył się nieścisłości...nic nie składałeś w WKW a może masz współwłaścicieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie, nie składałem i nie mam współwłaściciela, przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez WitekW
      Poszukuję rozdrabniacza lub kosiarki do rozdrabniania i koszenia trawy w sadzie. Potrzebuję rozdrobnić gałęzie pozostające po przycinaniu. Średnica tych gałęzi to od 0,5cm do 10-12cm. Ciągnik jakim dysponuje posiada 74KM.
    • Przez slepy78
      Witam
       
      Chciałbym posadzić na 5 klasie 100 drzewek jabłoni
      Skup mam jakieś 8 km odemnie a wytwórnie soków w odleglości 20 km
      Na mojej wsi nie widzę aby ktoś miał duży sad ,niewiem czym jest to spowodowane.
      A tak wogóle to chodzi mi oto żeby mniej więcej po 4 latach od posadzenia mieć co roku ok.7 tyś zysku
       
      Jak myślicie czy warto?
      i jakie jabłonie przyjmują w skupie ?oczywiście przemysłowe tak po 35gr za kg byłoby super
    • Przez heniek47150
      Witam.Szukam porady co do opryskiwacza spalinowego turbinowego stihl sr 450. W instrukcji pisze o zasięgu poziomym 14,5 metra a nic o pionowym zasięgu niewiem czy warto go kupić na drzewa owocowe typu czereśnie, jabłka,gruszki ,śliwy mam ich około 40 sztuk i wszystko ręcznie pryskam ale po opryskaniu takiej ilości to można paść na pysk,drzewa mam wysokie na około 7- 8 metrów niewiem czy da rade takie drzewa tym pryskać .Może ktoś z was ma taki sprzęt i wie co on potrafi. :wacko:
    • Przez jacek1296
      Czy po oddaniu ziemi w dzierżawę(dopłaty dla dzierżawcy; podatek płaci dzierżawca) będę musiał płacić podatek od nieruchomości za działkę pod zabudowaniami o pow.ok.0,4ha? A może podatek rolny opłacać samemu, i wtedy podatek od nieruchomości mnie ominie?
    • Przez Maro0
      Ma ktos doswiadczenie z dzieleniem ziemi na działki budowlane? bo nie moge dokładnie znalezc co i jak zrobic dalej, bo mam podzielone działki przez geodete i niewiem co robic dalej jakie pozwolenia itp itd. zebym je mógł wystawic jako gotowe, napewno podrowadzic musze wode i prąd, i zrobic wjazd na działki a to gdzies słyszałem ze trzeba do powiatu sie zgłosic...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj