Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krystian7745

Proxima (stara maska)

Polecane posty

kamil41    28

jeśli to takie ważne to nie możesz kupić z nową maską i starą sobie zamówić jako część a później przełozyć

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?
    • Przez erniak147
      Witam, właśnie schowałem filtr powietrza pod maske w swoim Zetorku i została mi dziura tzn ta stara kratka z dziurą na rure http://sklep.tzmkalisz.pl/Kratka-siatka-pokrywa-gorna-Z-70475315%283,1868,1295%29.aspx  takie coś i teraz mam prośbę bo nie mogę nigdzie znaleźć tekiego czegoś bądź metalowego żeby było całe bez dziury robił ktoś tzn kupował gdzieś takie coś ? 
    • Przez sHamii
      Witam, 

Mam na sprzedaż starą młocarnie. 
      Jej wiek szacuję na około : 70 lat.
      Po zaprzestaniu użytkowania, była garażowana przez cały czas.
      Stan : Bardzo dobry. 

Cena : 3500 zł.
      Telefon : 601 803 425
      E-mail : sroka.oskar@gmail.com

• Przez jarek1780
      Witam
      Jak w temacie jakie są róznice pomiędzy tymi dwoma ciągnikami prócz ceny?
      z góry dziękuje 
      pozdrawiam
    • Przez pawlo1525
      Mam mtz 82 z 1999 roku i jestem ciekawy czy bedzie pasowała maska od ts lub belarusa 820 bo bardzo mi się podoba ta maska ?