booster12

PETKUS K-213

Polecane posty

booster12    2

Koledzy posiadam takową wialnie mam pytanie jak ustawić ją aby dobrze czysciła trawę nasienną bo nie doczyszcza mi trawy tak jak trzeba ??

dwojakowski    3

Witam mam zamiar  kupić czyszczalnie petkus k 213 lub czet major  pytanie który lepszy będzie czyścił od seladery zboża do łubinu proszę o pod powieć do dam żeby czyścił około 1tony zboża na godzinę 

Wiadomość z agroFakt.pl

PAT_Polska    0

Dzień dobry,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Produkujemy czyszczalnie sitowe, które od Petkusa różnią się tym, że zamiast ruchu posuwisto-zwrotnego mają ruch posuwisto-obrotowy, dzięki czemu zwiększa się wydajność maszyny i sita czyszczą się na bieżąco za pomocą kauczukowych piłeczek. 

www.wialnia.pl 

www.facebook.com/czyszczalniepat

Pozdrawiam,

Elżbieta Cała

"PAT" Chomutow Sp. J. 

Zebrzydów 1

58-124 Marcinowice

tel: 600-218-327

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez SochMet
      Wykonuję tzw Ekopielnik do obróbki chwastów bezmotyczkowo. Maszyny     widoczne na zdjęciach są przerobione z dawnych wieloraków ale zamiast     noży zastosowane są łapy sprężynowe do spulchniania gleby ilość łapek w     międzyrzędzie do ustalenia, koła w wózkach mogą zostać wymienione z     metalowych na gumowe, wieloraki są sterowane na skrętnych kołach  (lekka    praca) oraz sekcje są z regulacją docisku do gleby. Ramiona z   gwiazdami   wykonuje z grubościennego materiału dociskane  na  odpowiednio   dobranej sprężynie. Gwiazdy metalowe są wycinane  laserowo  (100%   powtarzalność) oraz wyginane na prasie krawędziowe  (nie  zdarzyło się aby   w pracy ząb się zgiął), gumy są trwałe nie  potrzebują  przechowywania w   dodatniej temperaturze. Zastosowany jest  również  regulator do zmiany   kąta natarcia gwiazdy. Wszystko  oczywiście jest  regulowane wysokości,   szerokości, zmiany rozstaw  międzyrzędzi.  Wykonuje wszystkie ilości   rzędów od 1 do ile potrzeba  oraz szerokości  międzyrzedzi od 35cm do ile   potrzeba. Maszyna może  posiadać sterowanie  mechaniczne lub może być bez   sterowania (np do  truskawek). Maszynę  można dostosować do każdej  rośliny  sianej lub  sadzonej w rzędach jak  również do szkółek do krzewów   specjalnie  podwyższane. Idealnie  sprawdza się w uprawach fasoli,  buraka,   kalafiora, kapusty, brokułu,  tytoniu, truskawek, tymianku,  różnych  ziół  oraz warzyw. Mogę sprzedać  również same sekcje z gwiazdami  do  gotowego  zamocowania na własny  pielnik/wielorak. Przerabiam również   pielniki  klientów. Obecnie  pracuję nad rozwiązaniem ze sterowaniem   hydraulicznym.  Wystawiam  fakturę oraz po wcześniejszym ustaleniu mogę   zaoferować  transport. W  razie jakichkolwiek pytań czy ceny zapraszam  do  kontaktu  669574165 lub dawidsochab@tlen.pl

• Przez qamil
      Witam   Szukam opinii na temat pompy do paliwa    ma może ktoś takie cudo   czy jest to warte tych pieniędzy?     http://allegro.pl/pompa-spuszczania-paliwa-ropy-oleju-12v-pompka-i5708837498.html
    • Przez Wojtek026
      https://allegro.pl/oferta/luparka-do-drewna-7ton-7t-mocna-niemiecka-8661335965?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_firma_besty-top&ev_adgr=Firma+Top+oferty&gclid=EAIaIQobChMIiqu-wbb-5gIVGfhRCh3rdAmyEAQYASABEgIzJ_D_BwE
      https://allegro.pl/oferta/luparka-do-drewna-8ton-8t-mocna-stojak-niemiecka-8190811224?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_firma_besty-top&ev_adgr=Firma+Top+oferty&gclid=EAIaIQobChMItoHkz7b-5gIVz-d3Ch1lbQvtEAQYAyABEgLqpfD_BwE
      https://www.ceneo.pl/32431503;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q0_UL_WUc7rQs&gclid=EAIaIQobChMIr8qP27b-5gIViOd3Ch1yeQBcEAQYAiABEgIZ8fD_BwE#tab=click

co polecacie

• Przez Zmotoryzowany12
      Czy byłaby opłacalność świadczyć usługi rolnicze typu orka,siew,opryski,prasowanie.koszenie traw i zbóż itp. Zwracam się do was,poniewaz macie więcej styczności z wsią,czy takie usugi są potrzebne?Czy będą chętni?
    • Przez diwad8900
      Mam takie pytanie, w planach na ten rok mam zamiar kupić kombajn do czosnku waży on 800kg ale ma 3,5m długości a ciągnik który by to ciągnął to nowy c360 o wadze 2tony i sile podnoszenia na końcówkach ramion 1650kg jak myślicie da radę?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj