booster12

PETKUS K-213

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
booster12    2

Koledzy posiadam takową wialnie mam pytanie jak ustawić ją aby dobrze czysciła trawę nasienną bo nie doczyszcza mi trawy tak jak trzeba ??

dwojakowski    3

Witam mam zamiar  kupić czyszczalnie petkus k 213 lub czet major  pytanie który lepszy będzie czyścił od seladery zboża do łubinu proszę o pod powieć do dam żeby czyścił około 1tony zboża na godzinę 

Wiadomość z agroFakt.pl

PAT_Polska    0

Dzień dobry,

zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Produkujemy czyszczalnie sitowe, które od Petkusa różnią się tym, że zamiast ruchu posuwisto-zwrotnego mają ruch posuwisto-obrotowy, dzięki czemu zwiększa się wydajność maszyny i sita czyszczą się na bieżąco za pomocą kauczukowych piłeczek. 

www.wialnia.pl 

www.facebook.com/czyszczalniepat

Pozdrawiam,

Elżbieta Cała

"PAT" Chomutow Sp. J. 

Zebrzydów 1

58-124 Marcinowice

tel: 600-218-327

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      Chcę kupić żmijkę i nie mam o tym żadnego pojęcia na co zwrócić uwagę, przede wszystkim jaka średnica, czy 100mm wystarczy czy grubsza, oraz moc silnika przekładnia czy dopłacać czy na paski wystarczy chcę jak najtaniej ale i żeby to się sprawdziło, taka co sama pobiera ale i z wywrotki żeby wysypać przykręcany kosz żeby miała tylko teraz średnica żeby to nie było że 2 godz wywrotkę 6t rozładowuje, a czy sprawdziło by się to tak żebym ustawił nad śrutownikiem i mi zasypywało tak że włączał bym na chwilę i śrutownik by mi zasypywało? ze wstępnych pomiarów wychodzi mi że tak 5-6m taka by mnie interesowała
    • Przez Kozo
      Jak rozebrać siłownik obrotu w trollu żeby dostać się do uszczelnień 
    • Przez Bojan22
      Witam zakupiłem prase john deere 550. Ale ktoś grzebal przy sterowniku i w instalacji przy czujnikach. Prosił bym o zdj jak u was jest podłączone wszystko.
    • Przez Gustlik25
      Witam, mam w garażu takie koła żeliwne jak na foto orientuje się ktoś od czego one są? Wał jakiś ale jaki posiewny? Łąkowy?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj