Polecane posty

mati9874    0

Witam czy posiada ktoś z państwa kody błędów. do agrotrona 6.30 97r powershift oraz podnośnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam. Coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati9874    0

Wyświetla się na ekraniku w słupku A3 oraz miga dioda od podnośnika. (*-*--*-*---*-*--*-*---)sądząc że jest to błąd 22?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A3

zawory zabezpieczające

(LU, KM, K +)

 

LU, KM, K + przy zachowaniu

zawór 1 lub

zachowując zawór 2

 

sprawdzić okablowanie

zawór zwrotny

 

powershift zablokowany

tylko charakterystyczne polowe

 

tylko dla T7200

LU, KM występuje tylko, gdy

System jest wyłączony

K+ występuje tylko, gdy

System jest włączony

 

Tłumaczone z angielskiego za pomocą translatora. Szczerze? Sam nie wiem od czego te zawory, które to są i gdzie są. Będziesz musiał posprawdzać. Być może w skrzynce powershift te zawory są.

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati9874    0

Bardzo dziękuje za informacje.

Jeszcze miałbym zapytanie czy ma ktoś udostępnić schemat instalacji elektryczny do tego ciągnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale konkretnie czego schemat? Oświetlenia? Silnika? Poweshifta? On jest dość obszerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pompy, wtryski, zły kąt zapłonu, turbina...

 


niezależny serwis grupy same deutz fahr ;naprawa elektroniki diagnostyka i kalibracje urządzeniami oryginalnymi naprawa silników, skrzyń biegów TTV ZF
TEL 509500422 Instagram: brodziakmalinowski Facebook: naprawiamytraktory tik-tok: piotrbrodziakmalinowski
youtube - jeszcze brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Orzech334
      Witam . Posiadam df
      k90 od dwóch lat .W zeszla zime nie było problemu z ogrzewanie a teraz nie grzeje. Wąz dochodzący do zaworu sterującego przy nagrzewnica jest goracy a nagrzewnica jest zimna. Wiec wymieniłem zawor. Do tego nowy termostat i dalej to samo .... 
      Posiadam panel manualny.
      Prosze o pomoc .Kazda sugestja bedzie pomocna 
       
    • Przez Saper95
      Witam.
       Mam problem z deutz fahrem. A więc podczas zmiany biegów(nie zależnie z którego na który) po wciśnięciu sprzęgła zanim zmienię bieg ciągnik bardzo szybko zwalnia.  Czego może to być. przyczyna? Z góry dziękuję. Dodam jeszcze że teraz wyskoczył mi błąd 14 i kluczyk
    • Przez GRPakosz
      NH z silnikiem 6 cilindrowym wolno ssąca. 
    • Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 okazało sie że padla uszczelka pod glowica, wiec ciągnik pojechał do naprawy. Dzisiaj bylem zobaczyc jak pracuje bo juz go poskladali i ciągnik zaczął kopcic.Glowica po planowaniu .zawory dotarte , nowe wnetrze turbiny.regenerowane byly wtryskiwacze. Dodam ze przed wymiana ciągnik nawet jak był zimny to nawet dymku nie puścił. A teraz kopci na niebiesko....;/ .co moze byc przyczyna ? Zle wyregulowane zawory ? Ciagnika nie odebrałem i nie mam zamiaru płacić ani złotówki póki ciągnik nie przestanie kopcic.Prosze o opinie i pomoc.
       
    • Przez kocik62
      deutz agrotron 6.30s wyświetla się blad FC i nie ma biegów
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj