Zaloguj się, aby obserwować  
johndeere57200

kontrolka renault ares 610 rz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kendzior15    87

ta kontrolka też sie często u mnie pokazuje jest to kontrolka od przepracowanego alternatora halogeny wszystkie światła kogut itp. a jeżeli świeci przy zgaszonych światłach to poruszaj troche przy alternatorze zmień bezpieczniki u mnie samo przeszło takie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suchy86    0

Witam a u mnie w Aresie 630 RZ właśnie się zapaliła i ciągnik staną w miejscu i nie chce jeździć:) rewers nie działa pół biegi same się przełączają i nie wiem co jest grane silnik pracuje a skrzynia nie działa ! potrzebuje POMOCY i to szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEL0128    8

Miałem taki problem u mnie padł czujnik przy pedale sprzęgła i zapalała się ta kontrolka i nie chciał jechać ciągnik. W dole sprzęgła jest 3 czujniki i jeden u góry, w dolnej części jest taki czujnik z dźwigienką odpowiada za powolne ruszanie ze sprzęgła nożnego i kolejne dwa z przyciskiem i któryś z nich mi padł i miałem taką sytuację. Serwis mi nie pomógł bo komputer nie pokazywał mu błędu i sam doszedłem pożyczyłem od kumpla ciągnik renault miał takie samo rozwiązanie i zmieniałem te czujniki i doszedłem który padł. Jeszcze jedno u mnie czasami się zaświecało i po ruszaniu wajchami i rewersem gasło i jeździłem ale zaczęło to się robić coraz częściej aż prawie nagminnie. Koszt czujnika około 200 zł, jak będziesz chciał to dokładnie sprawdzę który padł i podam ci numer jak znajdę stary, jakby co to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj