Gość czacha17

Massey Ferguson 440 -Jakie oleje ?

Polecane posty

Gość czacha17   
Gość czacha17

Koledzy może ktoś z was ma instrukcję obsługi kombajnu MF 440 i może podać jakie oleje powinny być (klasa lepkości )i ile gdzie się mieści :

1. Skrzynia biegów

2. Młocarnia

3.Hydraulika

Gość czacha17   
Gość czacha17

Odświeżam temat - powie mi ktoś ile oleju wlać do skrzyni biegów w kombajnie massey ferguson 440 lub podobnych modelach ( 507 ,506)???

Wiadomość z agroFakt.pl

intruz1400    0

witam.... Panowie ponawiam pytanie. jakim olejem hydraulicznym zalać hydraulike w mf 440? szukam i nic nie mogę znaleść.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kisterek96
      Witam mam problem z odpalniem Massey F. 6480 150 km na silniku Perkinsa na elektronicznej pompie mianowicie palił do konca wstawiłem go do garażu i nie odpala już po tym czasie ani razu.
      Wyskakujące błedy: 
      E1077
      E723
      E174
      Co to może być czy ktoś miał podobny problem. 
    • Przez wojti333
      Witam prosba o pomoc w znalezieniu problemu, odnośnie podnosnika.
      W załączniku zdjecie bezpiecznikow, na tych zakreslonych nie mam wogole pradu, czy ktos wie za co sa one odpowiedzialne

• Przez kuba93711
      Witam ostatnio przydarzył mi się problem z przednim napędem. Sprawa wygląda tak że kontrolka normalnie się zapala i gaśnie ale napęd jest cały czas załączony. Sprawdziłem tylko czy prąd podaje na cewke no i niestety nie dochodzi. Wygląda na to że to główny podejrzany ale nie wiem gdzie dalej szukać przyczyny z tym brakiem prądu. 
    • Przez Bonex157
      Cześć, nabyłem świeżo takiego o to mfa, ale jest problem aktualnie nie posiada on wyjść hydraulicznych. Wiecie co i jak założyć? Spotkał ktoś się z tym.

Jeżeli to zły dział, to proszę o przeniesienie.
    • Przez Manio221
      Zepsół mi się silnik w mf 2620 i szukam zastępczego w dobrym stanie. Proszę o pilny kontakt

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.