Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzychu652

Podnośnik Belarus 892/820

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krzychu652    1

Witam kupiłem właśnie nowego Belarusa 892 i chciałem się zapytać czy to normalne, że podnośnik opuszcza jak jest dźwignia w pozycji neutralnej? Postoi trochę i już opuszcza. Podnośnik jest na jednym siłowniku i mi sie wydaje to trochę dziwne, bo do tej pory miałem same C360 i tam podnośnik trzymał. To normalne jest? W monobloku też tak jest?

romano82    4

co tam blokada... jak na pusto podnośnik powinien wisieć w górze. a może masz przestawioną dźwignię od podnośnika w innej pozycji niż "N", czyli do tyłu do końca jest podnoszenie a przed tą pozycją jest pozycja gdzie podnośnik jest zablokowany. tak jest przynajmniej u mnie. jak to nowy traktor to zgłoś na serwis i już.

Wiadomość z agroFakt.pl

krzychu652    1

nie nie na pusto, zapiąłem mu kosiarkę rotacyjną i tak gdzieś po pół godziny opuscił. To jak mówisz co jest po kolei w tej dźwigni od podnoszenia? Patrząc od tyłu: podnoszenie, położenie neutralne i opuszczanie?

krzychu652    1

ale to czym by to szło? tłoczysko mają tak zrobione że opuszcza, czy to rozdzielaczem idzie? te na 2 siłownikach też opuszczają tak?

radzik445    6

ja mam 820 z 2011 r i na mocno rozgrzanym oleju będzie opuszczał, ale na zimno będzie trzymał tydzień obojętnie jaką maszynę. Pewnie rozdzielacz kiepsko wykonany

Pokaż fotkę Twojego bela ;)

Edytowano przez radzik445

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dawid12
      Witam mam problem z podnosnikiem w T-25.Ciągnik podnosi tylko lekkie maszyny(pajak,obsypnik).A ciezejszych niepodnosi wcale albo podniesie i nietrzyma.Pompa została wymieniona uszczelki na siłowniku tez.I tu jest problem bo juz niewemy co to moze byc.
    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)

Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez katastofa-87
      Witam mam problem ze swoim fendt 614 lsa 87 r mianiowice operuje podnośnikiem tylnym manulanie gdyż ehr mi nie działa i na sterowaniu manualnym podnośnik mi gwałtownie opada jak tylko podniosę do góry a jak zaczynam podnosić to z początku ma problem moje pytanie gdzie są zawory jakieś które mogły by się przyciąć. I kolejny problem to elektryka elektronika wyświetlacz mi nie działa podejrzewam ze ktoś zamienił gdzieś przewód gdyż zauważyłem ze bez kluczyka w stacyjce po wciśnięciu przycisku świateł awaryjnych wyświetlacz ożywa zaczyna migać i kontrolka ciśnienia oleju się również zapala pomoże ktoś chyba ze to objawy uszkodzonego sterownika