Zaloguj się, aby obserwować  
krzychu652

Podnośnik Belarus 892/820

Polecane posty

krzychu652    3

Witam kupiłem właśnie nowego Belarusa 892 i chciałem się zapytać czy to normalne, że podnośnik opuszcza jak jest dźwignia w pozycji neutralnej? Postoi trochę i już opuszcza. Podnośnik jest na jednym siłowniku i mi sie wydaje to trochę dziwne, bo do tej pory miałem same C360 i tam podnośnik trzymał. To normalne jest? W monobloku też tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romano82    4

co tam blokada... jak na pusto podnośnik powinien wisieć w górze. a może masz przestawioną dźwignię od podnośnika w innej pozycji niż "N", czyli do tyłu do końca jest podnoszenie a przed tą pozycją jest pozycja gdzie podnośnik jest zablokowany. tak jest przynajmniej u mnie. jak to nowy traktor to zgłoś na serwis i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu652    3

nie nie na pusto, zapiąłem mu kosiarkę rotacyjną i tak gdzieś po pół godziny opuscił. To jak mówisz co jest po kolei w tej dźwigni od podnoszenia? Patrząc od tyłu: podnoszenie, położenie neutralne i opuszczanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu652    3

ale to czym by to szło? tłoczysko mają tak zrobione że opuszcza, czy to rozdzielaczem idzie? te na 2 siłownikach też opuszczają tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik445    6

ja mam 820 z 2011 r i na mocno rozgrzanym oleju będzie opuszczał, ale na zimno będzie trzymał tydzień obojętnie jaką maszynę. Pewnie rozdzielacz kiepsko wykonany

 

Pokaż fotkę Twojego bela ;)

Edytowano przez radzik445

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez Tomas13
      Mam problem z ciągnikiem  Belarus 952.4. Kontrolka od świec żarowych po przekręceniu kluczyka powinna się świecić przez około 30sek od momentu przekręcenia kluczyka i zacząć migać po tych 30sek informując ze świece są nagrzane, po odpaleniu silnika powinna zgasnąć. Teraz jest tak ze kontrolka miga od razu po przekręceniu kluczyka  (co ok 3sek przez ok 0,5sek) . Włączenie silnika nie powoduje przerywa migania kontrolki, sama przestaje migać po kilku minutach. Co może być tego przyczyną, czy to problem z jakimś przekaźnikiem/sterownikiem świec???
    • Przez Mikro
      Witam mam problem z podnośnikiem... stojąc dziś na światłach podnośnik opadł mi musiałem go jeszcze raz podnieść gdy za jechałem do domu podnośnik nie chce o paść a podnosi normalnie ktoś wie czego to przyczyna ?
    • Przez Gustawek
      Siemanko. Cyrki z moją Renią. Po wymianie olejów i uszczelnieniu kilku miejsc sylikonem podnośnik dziwnie się zachowuje. Po uruchomieniu ciągnika podnośnik idzie na maksa do góry i pompa jakby dalej ciśnie. W 4-5h na wyłączonym ramiona opadną powoli. Zaznaczę że druga dźwignia od podnośnika jest przyblokowana (ta z numeracją). Ktoś zaradzi?
    • Przez patryk90
      Witam. Problem z podnośniki em, na pusto podnosi po podpięcie maszyny nie chce ruszyć jej do góry. Co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj