XTRO

Landini Mythos 110 Problem!!!

Polecane posty

XTRO    1523

Witam. jak w temacie. Mam problem z traktorem, a mianowicie- traktor hamuje mi sam ( tzn jakby coś go trzymało) myślałem że to hamulce trzymają, popuściliśmy je ale problem się nie rozwiązał. Przy ruszaniu traktor również ma ciężko (jest widoczny spory opór jakiś). nie wiem co się dzieje. Tylni most jest bardzo gorący po pracy, temperatura oleju w skrzyni jest duuużo wyższa niż powinna być ;/ a na dodatek ostatnio coś zaczęło piszczeć w traktorze, wydaje mi się że chyba w skrzyni albo tylnym moście. Dodam że problem jaki miałem ze sprzęgłem nie został rozwiązany, nadal szarpie mi traktor przy włączeniu biega bądź zmienieniu. Model Mythosa to Deltafive- z elektrohydrauliczną skrzynią.

Dzwoniłem po serwisach, ale te tylko swoją filozofię pierniczą, mechanik który miał przyjechać i robić te "szarpanie" jeszcze nie przyjechał- minęło już ponad rok...

dodam że olej w skrzyni był niedawno mieniany na oryginalny

 

traktor z 2003 roku

 

Mógłby ktoś pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

aha, no tylko że sami skrzyni nie rozbierzemy... i tu jest problem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukiteam    1

Trzeba zlokalizować i usunąć usterkę bo jak będziecie dalej jeździć ciągnikiem to możecie narobić sobie dużo większych kosztów . Trzeba poszukać mechanika dobrego z okolicy , który się podejmie naprawy albo serwis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waclaw_1960    0

Witam kolego,

niedawno kupiłem takie właśnie Landini Mythos 110 niestety bez książki serwisowej, której nie miał sprzedawca, może poratowałbyś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj