Polecane posty

Krystian7745    18

Po niedzieli ma przyjechac i chce sie was spytac jak dobrze dotrzec Zetora Proxime (My będziemy mieli 120 POWER) jakies wskazówki z doświadczenia.....czy mozna ja zapiąc odrazu do prasy??? z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

Jeśli masz prase zwykłą, stałokomorową pasówke, to możesz go podpiąć, ale przy walcowej też go nie zajeździsz. Jeśli będziesz robił sianokiszonkę w baloty to podepnij go pod owijarke niech sobie "po pyrka".


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian7745    18

znaczy bedzie chodzil z prasa unia famarol df 1,8vd i nie wiemy czy go od razu podpiąć czy pierw 77 a proxime po jakis 10-20 mtg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Jakby nie miała dużego obciążenia to mógłbyś. Ja i tak najpierw bym ją dotarł, a później obciążał cięższymi pracami (chociaż przy dotarciu też nie może ciągle na jałowych obrotach chodzić ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15357

Wpierw trzeba na pusto pojeździć po wioskach żeby ludzie zobaczyli i wpadnie z 5 mtg, potem coś leciutkiego w pełnym zakresie obrotów i tak stopniowo zwiększać obciążenie, najważniejsze nie przegrzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmtracker    10

Dokładnie przewieź się po wiosce ty, rodzinka... Zapnij go do przetrząsarki, zgrabiarki, owijarki niech sobie wbije kilka motogodzin, daj mu popryskać, posiać nawóż, zobaczysz, że ani się obejrzysz i bedzie 50mth.


Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

No to moja proxa mając 3mth poleciała w rozrzutnik 6ton,a po 10mth w orke :D Aby jej nie przegrzać,czyli orane było na półbiegu :)


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kolego w pole nim z lawety ja miałem 2 mth i orałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil0590    0

do mnie jak przyszła to miała 3 mtg a od 7 już kosiłem i prasowałem i ma jad dobry no ale na 100 mth to litre oleju tak lekutko z apetytem wypija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychsiek
      Witam!!
      ile trzeba docierać silnik w bizonie rekordzie po kapitalnym remoncie??
    • Przez Dawidcasejx1090u
      Witam mam dylemat, albowiem kończę robić remont w swoim case jx1090u z silnikiem iveco i nie wiem jak go docierać, może ktoś by mu podpowiedzial jak najlepiej by go dotrzeć żeby miał swą moc i wytrzymałość? W silniku było robione :
      -honowanie cylindrów z nowymi tłokami i pierscieniami robionymi nad wymiar 
      -polerowanie wału wraz z nowymi panewkami 
      -kompleksowa naprawa głowicy 
      -regeneracja turbosprężarki 
      -wymiana wtryskiwaczy oraz pompy oleju 
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytanie chce powoli docierać silnik w traktorze do wiosny traktor nie jest zarejestrowany. Odbył się w nim remont generalny czyli tulejka, tłok, panewki, pierścienie. 
      Czy warto odpalić traktor i zostawić go na kilka godzin aby chodzi sobie na luzie nie na jakis najmniejszych obrotach tylko trochę wyższe. Aby już coś się do wiosny dotarło. Czy może całe 50h niech chodzi sobie na luzie czy może naprzemiennie na luzie i podpiąć przyczepe i jeździć po polu na pusto z 2 kółka czy tam ile. 
      W instrukcji pisze aby nie przekraczać 2/3 mocy przez 50h
      Pozdrawiam
    • Przez Axd529
      Witam, Ciągnik jest po kapitalnym remoncie silnika,ma przepracowane 15mth na biegu jałowym,na obrotach silnika od 800 do 2000. Ostatnio trochę jeździłem. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę już jechać kultowatorować pole,czy jeszcze za wcześnie? Kultowator to unia grudziądz szer2.1m
    • Przez Maju3060
      Witam, zrobiliśmy generalny remont silnika Perkins 4cylindry wolnossący (nowe tłoki, pierścienie, tuleje, szlif wału, ogólnie generalny) i teraz pytanie jak go docierać bo pochodził sobie na pusto 3 godz później pojeźdźilismy na małych biegach żeby obciążenia nie było i teraz ma z 13mtg i po ilu mtg można go zapiąć pod pług, talerzówke?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj