Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
t-25wladek

Opony przednie t-25

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
t-25wladek    0

Witam jakie opony do przodu do władimirca t-25? Jakiej firmy polecacie i jaki rozmiar bo teraz mam 6.50-16 i zamierzam tura założyć dlatego chciałbym zmienić na nowe.

volvo    23

Jak do tura to tylko 8-płócienne.Polecam z własnego doświadczenia kormoran,dębica,mitas.Unikać tureckich i chińskich.Bardzo marna jakość,szybko się zdzierają i pękają.

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    485

jesli pracuje w wiekszosci na twardym to moze uzywki z jakiegos dostawczaka, oczywiscie wzmacniane i najlepiej bez detki

takie dzis wpadly mi w oko, moze warto sie zainteresowac http://tablica.pl/oferta/7-50-16-12pr-nowe-i-uzywane-750-16-7-50r16-750r16-ID2Tfjx.html#bd1d464709, do ciagnika z ladowaczem wprost idealne, a i pewnie przezyja ze 2 kpl. zwyklych

Edytowano przez izydor6280

UrsusCzesio    304

6 półcien słabo troche ja mam teraz Agtech ale 8 pólcien myśle że mimo swego pochodzenia wytrzyma troche

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez arek116
      co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam ! Jaki najszerszy rozmiar opon w valtrze a 92 można było by wziąć aby mieścił się bez problemu w bruździe przy orce ? Jest dużo podmokłych łąk więc szerokie opony były by najlepsze . Mamy zamiar kupić ten traktor więc prosiłbym o szybką odpowiedź .
      Sorki jeśli podobny temat już był ale nie mam czasu szukać .
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.
    • Przez hacki
      Witam,
      Obecnie spawam przyczepę jednoosiową i tak myślę nad oponami...

ile ciężaru wytrzymają 10x15,3 a ile 11,5x15,3 ?

warto dokładać parę złotych do tych większych?

jaką firmę polecacie?

przyczepa głownie do lasu czasami jakiegoś piasku, kamieni itp...
    • Przez Pawel412
      Witam mam zamiar kupić jaśka 6920 i jeśli zakupię będę musiał zmienić przednią felgę i oponę. Jaką  dobrać skoro z tyłu mam 620/70/42. Czy ktoś możne mi doradzić ?