Zaloguj się, aby obserwować  
markuscom

Ursus 4514 ile pali

Polecane posty

markuscom    0

Witam mam takie pytanie Ile może spalić ten ursus 4514 nowy na jedną moto godzine.Chciałbym wiedzieć bo nie wiem jaką norme mu przyznać spalania paliwa na jedną moto godzine.Bardzo prosze o jakąś odpowiedz bo jestem naprawde zielony w tym temacie.Pozdrawiam markuscom...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markuscom    0

Bardzo dziękuje za dane techniczne tego ursusa,ale może ktoś jeżdzi takim ursusem 4514 i chciałem wiedzieć chociaż w przybliżeniu jakie ma spalanie na jedną moto godzine. Z góry dzięki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadeusz1212    2

Z mysle że nie zaduze, trochę większe niż3512 ( ale moge sie mylić )/ Spytaj sie @kris14 on ci powie dokładnie bo posaida ten ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

3512 ma 3 cyl., a 4512 4 więc na pewno będzie inne spalanie :P. Na mth to Ci nie powiem bo nigdy nie sprawdzałem. To zależy jeszcze jaką pracę wykonuje. Mogę najwyżej powiedzieć ile mój pali w orce (pług Unia TUR 4x35)- przy obrotach 200-2100 to wychodzi maks. 17l na hektar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miles4514    11

Tematy połączone

 

Witam. Myślałem nad wyjazdem moim 4514 po talerzówkę. Odległość tam to 200km. Opłaca się jechać ciągnikiem czy lepiej wynająć jakąś lawetę ? Jakie jest spalanie 4514 w trasie ? Wyraźcie swoje opinię ;)

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

"Odległość tam... ", czyli w jedną stronę? Jak tak to lekko licząc wyjdzie Ci co najmniej 14-15 godzin samej jazdy. Szkoda się tak męczyć. Ule wyjdzie w takiej trasie spalanie to trudno mi powiedzieć ale koszty lawety nie powinny być znacznie większe no i zyskujesz czas i "zdrowie" jako, że nie będziesz się męczył podczas jazdy. Tak więc, moim zdaniem, jechać ciągnikiem tyle nie ma żadnego sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

mam problem z 4512 wchodzi na 2000obr na pompie zwiększyłm do maxa bo wchodził do 1800 a mam 255 i wkeca się na 2250 bez problemu niewim co jest przyczyną że max to jest 2000 obr a powinno być więcej moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

wyminiony jest gaz do oporu to jest 2000 tys obr i wiencej nie wchodzi i nie wiem jakie powiny być orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Chyba 2200 ale mój też kręci tylko do 2000, zresztą i tak takich obrotów nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal0079    1

ja mam spore górki i czesto braknie pare metrów i trzeba redukować bieg bo schodzi z obrotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj