Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

New Holland 648 Problem z siatką

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam.

Niedawno zakupiłem prasę New Holland 648.Mój problem jest w owijaniu siatką ( sznurkiem nawet jeszcze nie próbowałem i nie będę) .Kiedy bela jest dobita sterownik podajnik przesuwa się do położenia, w którym chwyta siatkę, ale jej nie pobiera. Teraz kiedy wyjąłem po jednej sprężynie z każdej strony (te które znajdują się przy rolce siatki i służą do dociskania siatki, żeby się luźno nie rozwijała) to prasa pobiera siatkę za każdym razem i prawie wszystko jest Ok. Jest tylko jeden problem - siatka jest owijana zbyt wąsko.Kiedy widziałem na internecie zdjęcia bel robionych taką prasą to są one ładnie owinięte praktycznie do końca beli. U mnie po obu stronach jest nieowinięte jakieś 20 cm. Co można zrobić?

niudizajn    11

Zalej odrdzewiaczem konce wałka z naspawanymi spiralnie prętami. On odpowiada za rozprowadzenie siatki na boki. No i z tymi sprężynami to musisz wyczaić co i jak bo jak są bardziej naciągnięte to też siatka lepiej rozchodzi. Materiał prasowany jeśli jest śliski to wtedy trzeba dać trochę więcej siatki zeby wygląd miała ta bela.

Wiadomość z agroFakt.pl

Adam8550    14

Witam

mam problem z owijaniem siatką w NH 644, a więc problem tkwi w. tym że po owinieciu beli siatką i obcięciu siatka nie pozostaje w aparacie tylko się wysówa spod tej blachy. Czym to może być spowodowane dodam że w hamulcu od siatki mam nie oryginalne sprężyny, trochę sztywniejsze.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez iwan7777
      Mam pytanie kupiłem prasę john deere 545 i nie wiem jak uruchomić wiązanie siatką.   
    • Przez GRSami
      Witam
      Mam prasę New Holland i niedługo będę zmieniać pasy i mam pytania
      1.Czy opłaca się zmieniać pasy na szersze zamiast 6 na np 3 pasy dużo to da?
      2.Pasy kleić czy normalne spinki.
    • Przez DamianNH
      Witam , posiadam New Holland 7740 97r. Skrzynia 16x16 . Podczas wożenia balotów wyskoczył błąd E47 i przestało działać sprzęgło . Za każdym razem gdy wciskam sprzęgło i rewers do przodu wyskakuje błąd CP . Tak jakby dźwignia sprzęgła nie była dociśnięta . Czy ktoś już miał podobny problem? Proszę o szybkie porady i z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez zolo2
      Jak w temacie,proszę o info jaki powinien być luz zaworowy Ford 4630.Wymieniałem uszczelkę pod głowica i zawory miały 3mm luzu :blink: ,ustawiłem na 0,3mm na zimnym i ciągnik nie mógł zapalić.Zrobiłem trochę większy i odpala ale czuć że ciężko chodzi.Jak trochę popracuje to jest lepiej.Czy w tych ciągnikach musi być taki duży luz zaworowy.Jeżeli ktoś wie to proszę o radę.Pozdrawiam.
    • Przez 1kejsi1
      Witam.
      Do sprzedania zaczepy jak poniżej
      Zaczepy nowe, nigdy nie używane

Zaczep tylni sworzniowy do ciągników NH / Case/ Steyer o szerokości płyty 320/325mm, grubość sworznia 38mm - 680 zł
      Zaczep przedni do montażu na obciążnikach w ciągnikach NH - 360 zł
      Sterownik R14 Unia Grudziądz pasujący do siewników Focus/Fenix/ FS / Polonez - 1 700zł 

Więcej informacji na PW