Polecane posty

Husky    1

Witam

czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlop    0

Mam i bardzo sobie chwalę gdyż sam zapinam wózek do tyłu, mam dwie kamery jedna na zaczep druga widzi obszar za kombajnem .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master0608    0

Znajomy zalozyl kamerki do Holmera. Jedna na tyl do cofania a druga na tasme (TerraDosy maja tasme w tylnej czesci i przez to nie widac jak sie supie na przyczepe, a w Clasikera tasma byla od razu za tasma i wszystko bylo ok). Po prostu b. przydatne do wielkogabarytowych maszyn ;)

Edytowano przez master0608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

napewno może się przydać, np u mnie kiedyś gość cofał kombajnem w władował się do rowu melioracyjnego. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danimat19    2

ja mam jak jeżdziłem przy sieczkarni to miałem super sprawa, na allegro widziałem i media expert


Wszystkich z ZACHODNIOPOMORSKIEGO zapraszam do Znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Dostać to nie problem wszystko zależy od ceny.

Mozna samemu złożyć taki zestaw, Kamera przemysłowa działa na 12 V i ma wyjście wideo , wyświetlacz-telewizor na 12V z wejściem wideo, 10m koncentryka i przewodu zasilającego (występują wersje zespolone) i działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Dostać to nie problem wszystko zależy od ceny.

Mozna samemu złożyć taki zestaw, Kamera przemysłowa działa na 12 V i ma wyjście wideo , wyświetlacz-telewizor na 12V z wejściem wideo, 10m koncentryka i przewodu zasilającego (występują wersje zespolone) i działa :D

Niekoniecznie koncentryk, ja mam zrobione na skrętce sieciowej ;)

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husky    1

Czy możecie podać konkretne modele kamer i monitorów bo na allegro jest tego masa i czy warto dopłacać i kupować nie wiadomo jak wypasioną opcję jeżeli te wszystkie parametry do zwykłego cofania nie będą potrzebne

p.s czy lepiej zrobić top jako kamera przewodowa czy bezprzewodowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Dużo zależy od jakości i zasięgu przesyłanego sygnału bezprzewodowo.

W sprzętach typu kombajn czy ciągnik gdzie nie występują lampy wstecznego warto kupić kamery z diodami podczerwieni, aby w nocy coś widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0
Napisano (edytowany)

hej. też chce coś takiego zrobić, czy ktoś kto ma taki zestaw może szczegółowo opisać co i jak ma założone ?? jaka kamerka ?? jaki tv ?? a może panel lcd ??

 

przeglądając allegro znalazłem coś takiego:

 

http://allegro.pl/zestaw-parkowania-monitor-kamera-cofania-fvat-i1439979994.html

 

myślę że powinno zdać egzamin. jak uważacie ??

a monitor zawsze można używać jako telewizor w samochodzie ;) np czekając w kolejce na Ukrainę ;)

Edytowano przez jacumi

MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Wg mnie - zapomnij za te pieniadze ;)

Ciekawe jaki obraz daje ta kamerka. Za tą kwotę kupisz dobrą kamerę z dobrą podczerwienią oraz jakis tv do tego. Najważniejsze, zeby miał wejścia na cinche, wtedy kazda kamere podlaczysz, nawet profesjonalna przemyslowa.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

ja założyłem sobie do zetorka jak kopałem burak zeby sie do tyłu cały czas nie oglądać. jak bede miał chwilę czasu to wrzuce zdjęcia. kosztowało mnie to 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

czekamy na zdjęcia i jakiś opis do tego :)

200 zł to kwota którą mogę wyłożyć :)


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Koledzy prosiłbym o jakies propozycje dotyczace kamery z monitorem która byłaby skierowana na podbieracz w prasie?? Nie chce sie cały czas obracać do tyłu i patrzeć na podbieracz i dlatego myśle o kamerze. Monitor byłby zamontowany z przodu nad komputerem od prasy i miałbym wszystko widoczne.. Co o tym myślicie?? i ile to może kosztować jak mozecie dawajcie linki na allegro z takim sprzetem.. Z góry dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

jacumi - u mnie w galerii jest zdjęcie i pod nim troche opisalem ile mnie to wyniosło.

 

Do 200zl to najtansza kamere i tylko uzywke panel lcd i to nie zawsze w pelni sprawny.

Mozna tez probowac szczescia w licytacjach.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

no przeglądałem już u Ciebie wcześniej :)

thx


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Tak jak tam pisalem - kamere chce zmienic na jakas lepsza, tak w granicach 150-200zl z podczerwienią jak należy i żeby jakość obrazu byla lepsza. Przy obecnej nie ma szału.

Ponadto jesli do cofania, to lepsza bylaby z obiektywem szerokokątnym - więcej zobaczysz.

 

Panel udalo mi sie kupic uszkodzony, na szczescie sama część od obrazu byla ok wiec do kamery byl jak znalazl. Troche podłubałem i takze tv wskrzesilem. Za 200-250 mozna znalezc nowy. Najwazniejsze zeby mial wejscia cinch. No i fajnie zeby byl z gwarancją - w razie co mozna reklamować.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacumi    0

ale to kamerkę podłączasz do panelu przez chinche i włączasz panel i działa tak ??


MF 255 + CASE MX110  + Claas Dominator 96
... wsi spokojna, wsi wesoła ... :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Tak, ten panel ma 4 tryby dzialania: tv analogowe, tv cyfrowe naziemne, i dwa tryby wejsc zewnetrznych (jedno dla gniazda s-video a drugie dla cinch). Raz go wlacze, ustawie tryb i potem po kazdym wlaczeniu juz na nim jest. Sam panel jest wtedy bezobslugowy, wystarczy włączać/wyłączać zasilanie co jest duzym plusem ze względu na prostotę obslugi :)


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Bycek1234
      Witam,
      chciałbym kupić kombajn lecz nie jestem zbyt zorientowany w tej sprawie. Myślę nad Dominatorem 78 i chciałbym zapytać co myślicie o tym modelu i ogólnie na co zwracać uwagę przy kupnie kombajnu
    • Przez Bocian6230
      Planuje zakup kombajnu 1075 i stąd moje pytanie może ktoś takowego posiada do sprzedaży ? Maszyna nie na handel tylko na własne potrzeby , olx i inne serwisy przejrzane ,ale nic ciekawego znaleźć nie można 
    • Przez jaculek13
      Witam. Panowie czy ktoś walczył z wyskakującym pierwszym biegiem w dominatorze 88s, pewnie bez wyciągania skrzyni biegów się nie obędzie. 
    • Przez kondzio13k
      Witam przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy i chciałbym porady czy ten kombajn wydoła z przystawką 6 rzędową podaną w linku. 
      Z tego co wynalazłem w internecie i po numerach silnika to mam 170km.  
      https://www.olx.pl/oferta/przystawka-heder-do-kukurydzy-geringhoff-pc-6-rzedow-doinwestowana-CID757-IDxeHvi.html#39f7f1184a
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj