Polecane posty

petro11    29

  Jak zamontujesz to napisz jak wrażenia bo faktycznie zestaw kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer161    0

Witam

Ja zakupiłem zwykłą kamere cofania, adapter i obraz wyświetlam na tablecie, mozna by tez na tel ale mój nie ma otg.

Zastawiam sie na bezorzewodowej kamerze ne rozrzutnik ale nie wiem jak z opuźnieniami i jakością, moze ktoś ma bezprzewodowo i podzieli sie doświadczeniami.

Pozdrawiam


Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer161    0

Tablet mam acera ale to nie ma znaczenia tylko zeby miał usb i trzeba kupic adapter np taki http://allegro.pl/konwerter-av-usb-2-0-okazja-i5349295576.html , ja go mam tylko do niego nie ma sterowników na androida później jak juz tego kupiłem znalazłem taki który ma apke na androida która mam teraz zainstalowana i ten adapter który kupiłem tez obsługuje.


Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Witam

Kamera C270 i tablet myTAB 10 II oraz 7 Q premium. Android – 4.4 KitKat, kabel OTG był z tabletem


Po podłączeniu kamery c270 pojawia się komunikat Wybierz aplikację dla urządzenia USB Po wybraniu np CameraFI komunikat podłącz kamerę wybierając USB Camera No UVC device

Dysk USB przez OTG działa bez problemów. Tablety z root. Da się coś z tym zrobić?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer161    0

Zainstaluj kilka aplikacji ze sklepu któraś musi zadziałac, do tej kamery którą ja mam tylko jedna z 15 aplikacji które testowałem działa prawidłowo.


Valtra N92, Ursus 4514 i MF 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166

ok 400zl kamera Monitor i kabel 15m u mnie już trzy lata śmiga i nic się nie dzieje jedną mam z tyłu a jedną na silnik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

Tak jak kolega wyżej pisze,ale nie ma co liczyć na jakąś mega jakość lecz wystarcza to w użytkowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Dwa lata temu u znajomego na kombajnie instalowałem ten zestaw http://allegro.pl/2x-kamera-cofania-ir-30m-ekran-7-kombajn-tir-bus-i6622293178.html, Jedna na tył, druga na zaczep dolny. Jakość jest dobra, wystarczająca a cena nie powala. Bardzo ważne jest aby NIE WYCIERAĆ KAMERY ręką, szmatą byle jaką, czymkolwiek co tłuste lub wilgotne, bo będzie się kurz do kamery przyczepiał. 

Polecam bo nie jest nadmiernie drogi zestaw a bardzo ułatwia pracę i zapobiega bliskim spotkaniom np ze słupem :D

 

@edit proponuję zrezygnować w kombajnie ze złączek przy kamerach a zrobić to starym dobrym sposobem "na krótko". 

Edytowano przez G_Siegien

Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Możliwe, że da się to taniej kupić. Poza tym polecam do kombajnu kupić lepszej jakości kable sygnałowe ;)


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawo351    14

To na aliexpress jest ten sam zestaw o wiele taniej

To jest ten zestaw?  https://pl.aliexpress.com/item/7-Inch-TFT-LCD-Monitor-2x-IR-18LED-Car-Reversing-Backup-Camera-Rearview-Kit-Rear-View/32750273367.html?spm=2114.010208.3.2.prKo7c&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_3_10065_10068_10084_10083_10080_10082_10081_10060_10061_10062_10056_10055_10054_10059_10099_10078_10079_426_10073_10102_10096_10052_10050_425_10051,searchweb201603_9&btsid=aa90810a-f979-4b10-afdd-765cd6a032d5

Dwa lata temu u znajomego na kombajnie instalowałem ten zestaw http://allegro.pl/2x-kamera-cofania-ir-30m-ekran-7-kombajn-tir-bus-i6622293178.html, Jedna na tył, druga na zaczep dolny. Jakość jest dobra, wystarczająca a cena nie powala. Bardzo ważne jest aby NIE WYCIERAĆ KAMERY ręką, szmatą byle jaką, czymkolwiek co tłuste lub wilgotne, bo będzie się kurz do kamery przyczepiał. 

Polecam bo nie jest nadmiernie drogi zestaw a bardzo ułatwia pracę i zapobiega bliskim spotkaniom np ze słupem :D

 

@edit proponuję zrezygnować w kombajnie ze złączek przy kamerach a zrobić to starym dobrym sposobem "na krótko". 

Ta złączki przy kamerach mogą się odpinać? :D

A co o tym myślicie o tym 

 

http://allegro.pl/2x-kamera-cofania-monitor-tir-kombajn-bus-traktor-i5633547238.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lols123    119

A co o tym myślicie o tym 

 

http://allegro.pl/2x...5633547238.html

 

 

Kolego mam taki zestaw nie jest tragiczny ale też nie jakiś bardzo dobry ja zrezygnowałem z bezprzewodowego bo i tak trzeba napiecie do odbiornika i kamerki po prostu przez cały kombajn przewód z napięciem i sygnałowy przeciągnięty jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Może nie tyle co odpinać, ale poluzować, zabrudzić i wtedy powstaje problem w postaci np niewyraznego/migajacego czy inaczej znieksztalconego obrazu. Bezprzewodowego również bym nie montował


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Monitor wygląda identycznie jak w tym zestawie, który montowałem. Polecam :D

 


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

Zamierzam zakupić kamerkę sportowa z WI-FI i zamontować ją na kombajnie powiedzcie czy to dobry pomysł?? Do kamery dam zasilanie na stałe a odbiór poprzez tableta na zapalniczkę po sezonie możliwość wykorzystania kamerki do celów rekreacyjnych bądź zamontuje na inna maszynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

No nie wiem czy nie będzie jakichś zakłóceń generowanych przez kombajn. Moim zdaniem najrozsądniejszy jest poczciwy ekranowany kabel sygnałowy. 


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszE38    25

Ktoś już montował z Wifi na kombajnie i nie zdało to egzaminu, co nie znaczy, że u Ciebie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

ciut odgrzeję temat.

Kamerka na kombajn + jakiś wyświetlacz.

Myślałem nad tym aby sygnał biegł bezprzewodowo ale to raczej nierealne.

Co możecie polecić ekran + kamerka na tył + ewentualnie druga na silnik.

Cena? max 1000zł, zakup najlepiej w chinach, mam kilka rzeczy od nich i nie zepsuły się po kilku miesiącach.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Bycek1234
      Witam,
      chciałbym kupić kombajn lecz nie jestem zbyt zorientowany w tej sprawie. Myślę nad Dominatorem 78 i chciałbym zapytać co myślicie o tym modelu i ogólnie na co zwracać uwagę przy kupnie kombajnu
    • Przez Bocian6230
      Planuje zakup kombajnu 1075 i stąd moje pytanie może ktoś takowego posiada do sprzedaży ? Maszyna nie na handel tylko na własne potrzeby , olx i inne serwisy przejrzane ,ale nic ciekawego znaleźć nie można 
    • Przez jaculek13
      Witam. Panowie czy ktoś walczył z wyskakującym pierwszym biegiem w dominatorze 88s, pewnie bez wyciągania skrzyni biegów się nie obędzie. 
    • Przez kondzio13k
      Witam przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy i chciałbym porady czy ten kombajn wydoła z przystawką 6 rzędową podaną w linku. 
      Z tego co wynalazłem w internecie i po numerach silnika to mam 170km.  
      https://www.olx.pl/oferta/przystawka-heder-do-kukurydzy-geringhoff-pc-6-rzedow-doinwestowana-CID757-IDxeHvi.html#39f7f1184a
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj