Zaloguj się, aby obserwować  
jarekvip99

Zamiana koł 14.9 r 28 na 12.4 r 32 ktos chetny?

Polecane posty

jarekvip99    18

Jest ktos chetny na zamiane kol od C360 14.9 r28 z oponami srednimi ale jeszcze w miare ok (nigdy nie klejone) na kola 12.4 r32? potrzebne mi takie kola glownie do buraku ale tez zeby byly w miare uniwersalne i nie bylo trzeba ich zmieniac do ciagania przyczep, agregatowania. kola powinny chyba pasowac od fergusonow tych malych ale nie jestem do konca pewien trzeba by zmierzyc. moze komus potrzebne troche szersze a chce pozbyc sie wezszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Jak chcesz uniwersalne to szukaj barum 14/9 -28 wypadają mniejsze i węższe mam takie są równe z felgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamc330    142

Od małych fergusonów koła na pewno nie będą pasować. Przerabiałem podobną sytuację tylko w odwrotny sposób.


Massey Ferguson 255
Ursus C-330 + Tur1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekvip99    18

Jak chcesz uniwersalne to szukaj barum 14/9 -28 wypadają mniejsze i węższe mam takie są równe z felgą.

ale ja mam wlasnie 14.9 r28 i jak maly burak to jeszcze w miare sie mieszcza w redlinach ale jak wiekszy i trzeba pryskac czy cos to niestety rozpychaja redliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcinBelarus
      Witam. Mam ursusa 1012 i chce założyć mu z przodu opony na balonie, tzn. małe a szerokie takie jak przy rozrzutniku przykładowo.
       
      Jeśłi ktoś robi taką zamianke niech napisze jaki koszt i co potrzebne do zrobienia tego.
       
       
       
      Druga sprawa, jest taka iż chce zalożyć bliźniaki z tyłu, same opony przykręcane odpowiednimi uchwytami do felgi. Zakładał ktoś samą opone czy z felgami tylko?
       
       
       
       
      Pozdrawiam.
    • Przez katopo
      Zastanawiam się nad zamianą opon przy ciągniku z 420/85R38 na 520/65R38 i tu nie wiem czy te drugie nie będą za szerokie. Jak sądzicie o ile będą szersze?
    • Przez arinera
      Czy ktoś słyszał lub spotkał się z przeróbką zetora 3320 chodzi o silnik zamontowanie w nim silnika z ursusa 255 np.tak jak c-360 3p.myśle że ciekawa by była taka obcja -komfortowa kabina i małe spalanie.
    • Przez Cradle
      Czy ktoś z userów użytkujących Zetora 5211 wymieniał filtr ten dwustopniowy z tzw "talerzykami" na całkiem inna przystawkę na filtr wymienny "pp"? Słyszałem że jest taka możliwość, ale chciałbym się czegoś więcej na ten temat dowiedzieć. I gdzie takowa przystawkę można nabyć, słyszałem coś poniekąd na ten temat, że trzeba jeszcze do tego dołożyć zawór bezpieczeństwa do pompy olejowej w silniku, czy to prawda? Proszę o wszelkie informacje. Z góry Dzięki
    • Gość BestZetor
      Przez Gość BestZetor
      Sprzedam, choć wolałbym zamienić Bizona na Zetora 12145/Ursusa 1224/Sampo Aktiv 580 lub inny ciągnik/kombajn o podobnych gabarytach i mocy :  http://olx.pl/oferta/bizon-z056-super-CID757-ID9ACAf.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj