Zaloguj się, aby obserwować  
krzeski

Problem. Zdjecie kierownicy.

Polecane posty

krzeski    5

Witam, mam problem ze zdjeciem kierownicy w malym ferdku. macie moze jakies sposoby na zdjecie kierownicy z klina? nistety nie idzie zalozyc zadnego sciagacza;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Zapuść jakiś penetrant, poczekaj - osoba do pomocy. Dopierasz coś do pobicia w wałek, jedna osoba łapie za koło kierownicy przy wałku i ciągnie do góry a druga młotkiem od góry poprzez jakiś pobijak uderza. Napewno zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15352

Kawałek ceownika na środku otwóru wspawać nakrętkę podkłada się pod kierownicę i wkręca śrubę i ładnie schodzi. Jak nie masz tak długiej śruby to coś podłożyć jakąś małej średnicy rurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kolego owiń kierownicę grubo jakimś materiałem np.szmatą oczywiście ramiona a nie obręcz i młotkiem od dołu na pewno puści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeski    5

po skonczonych sianokosach spróbuje bo teraz ferdek ma troche roboty. dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pitero16
      Witam.
      Mam problem z regulacją kierownicy w Renault 120.14 ponieważ jest urwane blokowanie danego połozenia kierownicy.
      Jest jakieś lekarstwo na to? :unsure:

    • Przez padre1989
      ludzie pomozcie ma ktos sposob na te kuleczki w slimacznicy bo mnie nerwy wysiadaja juz ...jak to zlozyc do kupy ....
    • Przez bizonzo56user
      Witam własnie przygotowuje przyczepę autosan d 47 i mam pytanie jak i czym zdjąć górną rame razem z podłogą i jak wy je ściągaliście w swoich przyczepach bo kompletnie nie wiem czym bo nikt w okolicy nie ma tura o udzwigu powyzej 500 kg i ile ona może wazyc
    • Przez Erdien94
      Siema.Od przedwczoraj jestem posiadaczem Zetora 6245 z 91r.I teraz mam takie pytanko.Jak usunac luz na kierownicy bo mnie to deneruje bo chyba jak ciagnik jest zagaszony to nie powinno byc zadnego luzu jak ruszam kierownica. Prosze o pomoc
    • Przez jasiusz19
      Witam, w zetorze w prawym kole cieknie mi olej ze zwolnicy. Chce ściągnąć koło i po prostu wymienić simering który prawdopodobnie przepuszcza ten olej . Odkręciłem nakrętki, ściągnąłem łożysko, pokrywę osi, koło koronowe i zatrzymałem się na koszu satelit. Założyłem ścigacz i próbowałem ciągnąć ale coś nie idzie, nie chce na chama bo boje się że coś strzeli i pytanie co trzeba dalej zrobić ? Ciągnąc aż zejdzie czy jest jeszcze jakaś magiczna śrubka która to trzyma a jej nie widać . Pozdrawiam
      http://zapodaj.net/0...cb2169.jpg.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj