Skocz do zawartości
Olik

Deutz Fahr K100 -Jak zdjąć blokadę prędkości?

Polecane posty

Olik    0

...A mianowicie chciałbym zdjąć blokadę predkości w DF k100 bo pełną prędkość (45 km/h) uzyskuje on przy 1900 obr/min a przy 2400 obr/min rozwijał by on zawrotne 50 km/h.
Gdzie się z tym udać?? A może ktoś zna sposób na samodzielne podjęcie się tej czynności?? Proszę o podpowiedzi, może ktoś już to robił?? :P

PS: Chce to zdjąć bo do najdalszego pola mam 30 km a zawsze 5 km/h to trochę szybciej :)

Z góry dziekuje za podpowiedzi :)

:)

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Olik    0
mi zdjął serwis z 43 km/h do 51 km/h ale i tak tą prędkość uzyskuje przy 1800 obr/min

To jak to jest?? Że te same obroty a większa prędkość?? :P a ile płaciłeś?? a gwarancji się przy tym nie traci??

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Wiadomość z agroFakt.pl

Agrotron155    29

u mnie to były obroty 1600obr/min i prędkość 43km/h a że z lawsona miał laptopa ze sobą i kable to wszedł w oprogramowanie i wybrał jedną z trzech prędkości a tata poprosił go żeby ustawił najszybszą prędkość czyli 50km/h

Olik    0

Aha czyli opcja żeby zdjąć samemu odpada no chyba że będę miał kabel i program bo z tych trzech rezczy co podałeś to jedynie mam lapka ;] a Może dalo by się gdzie załatwić takie kabelki i oprogramowanie ? ;>

PS: Co za Tomek ?? :P

Olik    0

@LowRider...hehehe to i nie gorzej :P:)

Agrotron155    29
Aha czyli opcja żeby zdjąć samemu odpada no chyba że będę miał kabel i program bo z tych trzech rezczy co podałeś to jedynie mam lapka ;] a Może dalo by się gdzie załatwić takie kabelki i oprogramowanie ? ;>

PS: Co za Tomek ?? :P

nie wiem gdzie ale możesz spróbować pogadać z dealerm albo z serwisem a ten to z serwisu przyjechali wtedy jak jeszcze na gwarancji był

Olik    0
nie wiem gdzie ale możesz spróbować pogadać z dealerm albo z serwisem a ten Tomek to z serwisu przyjechali wtedy jak jeszcze na gwarancji był

Długo trwała operacja?

Agrotron155    29

tylko laptopa podłączyli i uruchomili program jakieś 15 minut tylko żę tosą prędkości zalecanae przez producenta czyli ja i tak przy 50 km/h mam tylko 1800 obr/min ale nie wiem jak to jest z agrotronem k bo ma chyba inne oprogramowanie niż zwykły agrotron

Kizo    5

sorki ale o takich sprawach nie rozmawiajcie po nazwisku itp. bo po pierwsze jest to nielegalne według przepisów a po drugie ten kto wam wyświadczył "przysługę" i zdjął blokadę może mieć problemy zwłaszcza jak jest to firmowy serwis.

Agrotron155    29
sorki ale o takich sprawach nie rozmawiajcie po nazwisku itp. bo po pierwsze jest to nielegalne według przepisów a po drugie ten kto wam wyświadczył "przysługę" i zdjął blokadę może mieć problemy zwłaszcza jak jest to firmowy serwis.

następnym razem to z nim na gg pogadam

Olik    0
następnym razem to z nim na gg pogadam

No to trzeba bedzie się tym zająć i pogadać z serwisem :P

sorki ale o takich sprawach nie rozmawiajcie po nazwisku itp.

PS: Ja tu nie widzę żadnego nazwiska :)

Olik    0
wyjmij bezpiecznik :P

A zebym ja wiedział który :) :)

Olik    0
Wszystkie po kolei :P

Haha to coś czuję że ciągnik by nawet nie zapalił :)

Olik    0
Nooo, w takie systemy to lepiej się nie bawić, a zwłaszcza w nowych ciągnikach :P.

Ja dziękuję coś popsuc w elektronice i później trza bedzie dać za naprawę tyle co za pół ciągnika... :)

Olik    0

Więc tak....237 tys Brutto ale to już z ładowaczem Quicke Q55 i oprzyrządowaniem do niego...a sam tur kosztował ok 40 tys Brutto :) z dodatkowego wyposarzenia jest: opony szersze o jeden rozmiar od standardu, dolny zaczep, obciążniki na tylne koła których jeszcze nie dostałem bo cały czas na nie czekam :P, odczepianie przyczepy z kabiny, jakąś podomno lepszą klimatyzację ale nie wiem w czym ona jest lepsza od standardu ;] więcej rzeczy nie pamietam, za te i wszystkie zapomniane zapłaciłem, o posty was proszę :) :) :):)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz1997
      Witam jak wyregulowac rewers w deutz fahr 420 ttv aby łagodniej ruszał?
    • Przez artur1295
      Witam
      Chciałbym zrobić rolkę docikową pobieracza w swojej prasie fahr gp220 poniewaz słabo mi wciąga siano,słomę.
      Czy mozę już ktoś robił coś takiego i mi podał wymiary jak nisko od ziemi musi to być i jak blisko przy palcach pobieraka. albo jak ktos by mógł zmierzyc w swojej prasie jak to wygląda 
      bylbym wdzięczny 
    • Przez Heniu95
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy z podanych, New Holland t6030 lub Deutz fahr k120
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest najlepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy to byłbym wdzięczny. Jestem otwarty na różne opinie. Ciągnik pracowałby na 40 hektarowym gospodarstwie, jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp .
      Pozdrawiam 
    • Przez rolnik992A
      Witajcie,
      CIągnik Deuzt Fahr Agrotron 4.90s. Świeci mi się kontrolka od oleju hydraulicznego od skrzyni biegów na wolnych obrotach. Przy zwiększaniu obrotów lub naciśnięciu hamulców gaśnie. Wiecie w czym może być problem?
    • Przez kamil5421
      Witam. Sprzedam ciągnik Deutz-Fahr Agrofarm 410 wersja GS , 86 km. 2900 h , 2011rok . z turem Metal-Fach udzwig 1600 kg . stan b.dobry . Jestem pierwszym właścicielem, ciągnik pracował jako pomocniczy ,   Cena 135 000 zł , do Negocjacji . Zdjęcie w linku poniżej
      https://zapodaj.net/8c75c0873587d.jpg.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.