Olik

Deutz Fahr K100 -Jak zdjąć blokadę prędkości?

Polecane posty

Olik    3

...A mianowicie chciałbym zdjąć blokadę predkości w DF k100 bo pełną prędkość (45 km/h) uzyskuje on przy 1900 obr/min a przy 2400 obr/min rozwijał by on zawrotne 50 km/h.
Gdzie się z tym udać?? A może ktoś zna sposób na samodzielne podjęcie się tej czynności?? Proszę o podpowiedzi, może ktoś już to robił?? :P

PS: Chce to zdjąć bo do najdalszego pola mam 30 km a zawsze 5 km/h to trochę szybciej :)

Z góry dziekuje za podpowiedzi :)




:)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
mi zdjął serwis z 43 km/h do 51 km/h ale i tak tą prędkość uzyskuje przy 1800 obr/min

To jak to jest?? Że te same obroty a większa prędkość?? :P a ile płaciłeś?? a gwarancji się przy tym nie traci??


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

u mnie to były obroty 1600obr/min i prędkość 43km/h a że z lawsona miał laptopa ze sobą i kable to wszedł w oprogramowanie i wybrał jedną z trzech prędkości a tata poprosił go żeby ustawił najszybszą prędkość czyli 50km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Aha czyli opcja żeby zdjąć samemu odpada no chyba że będę miał kabel i program bo z tych trzech rezczy co podałeś to jedynie mam lapka ;] a Może dalo by się gdzie załatwić takie kabelki i oprogramowanie ? ;>

 

PS: Co za Tomek ?? :P


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

@Olik jeżeli przy 1900obr/min twój DF rozwija 45km/h to przy 2400obr/min powinien pędzić 56km/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

@LowRider...hehehe to i nie gorzej :P:)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62
Aha czyli opcja żeby zdjąć samemu odpada no chyba że będę miał kabel i program bo z tych trzech rezczy co podałeś to jedynie mam lapka ;] a Może dalo by się gdzie załatwić takie kabelki i oprogramowanie ? ;>

 

PS: Co za Tomek ?? :P

nie wiem gdzie ale możesz spróbować pogadać z dealerm albo z serwisem a ten to z serwisu przyjechali wtedy jak jeszcze na gwarancji był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
nie wiem gdzie ale możesz spróbować pogadać z dealerm albo z serwisem a ten Tomek to z serwisu przyjechali wtedy jak jeszcze na gwarancji był

Długo trwała operacja?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

tylko laptopa podłączyli i uruchomili program jakieś 15 minut tylko żę tosą prędkości zalecanae przez producenta czyli ja i tak przy 50 km/h mam tylko 1800 obr/min ale nie wiem jak to jest z agrotronem k bo ma chyba inne oprogramowanie niż zwykły agrotron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

sorki ale o takich sprawach nie rozmawiajcie po nazwisku itp. bo po pierwsze jest to nielegalne według przepisów a po drugie ten kto wam wyświadczył "przysługę" i zdjął blokadę może mieć problemy zwłaszcza jak jest to firmowy serwis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62
sorki ale o takich sprawach nie rozmawiajcie po nazwisku itp. bo po pierwsze jest to nielegalne według przepisów a po drugie ten kto wam wyświadczył "przysługę" i zdjął blokadę może mieć problemy zwłaszcza jak jest to firmowy serwis.

następnym razem to z nim na gg pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
następnym razem to z nim na gg pogadam

No to trzeba bedzie się tym zająć i pogadać z serwisem :P

 

sorki ale o takich sprawach nie rozmawiajcie po nazwisku itp.

 

PS: Ja tu nie widzę żadnego nazwiska :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
wyjmij bezpiecznik :P

A zebym ja wiedział który :) :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Wszystkie po kolei :P

Haha to coś czuję że ciągnik by nawet nie zapalił :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3
Nooo, w takie systemy to lepiej się nie bawić, a zwłaszcza w nowych ciągnikach :P.

Ja dziękuję coś popsuc w elektronice i później trza bedzie dać za naprawę tyle co za pół ciągnika... :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

Więc tak....237 tys Brutto ale to już z ładowaczem Quicke Q55 i oprzyrządowaniem do niego...a sam tur kosztował ok 40 tys Brutto :) z dodatkowego wyposarzenia jest: opony szersze o jeden rozmiar od standardu, dolny zaczep, obciążniki na tylne koła których jeszcze nie dostałem bo cały czas na nie czekam :P, odczepianie przyczepy z kabiny, jakąś podomno lepszą klimatyzację ale nie wiem w czym ona jest lepsza od standardu ;] więcej rzeczy nie pamietam, za te i wszystkie zapomniane zapłaciłem, o posty was proszę :) :) :):)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rattarow
      Witam 
      Jestem posiadaczem ciągnika DEUTZ-FAHR AGROTRON MK3 135. Po naprawie płyty sterującej hydrauliką wystąpił problem (wymienione zostały uszczelki). Podczas podnoszenia tuzów występuje bardzo głośny pisk. Wyświetla się także komunikat na desce rozdzielczej "zbyt niskie zasilanie sprężonym powietrzem". Nie wiem, czego to może być przyczyna. 
      Bardzo proszę o pomoc. 
      Z góry dziękuję.
    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj