Kent

Połączenie komputera z prekościomierzem ciągnikia

Polecane posty

Kent    1

Witam.

Jak i gdzie podpiąć komputer opryskiwacza do ciągnika John deere 6105r aby komputer zczytywał prędkość jazdy ciągnika do sterowania dawką oprysku. Nie chce podłączać czujnika w kole.Poradzcie jak to zpiąć. I gdzie mogę kupić rozgałężnik 3pin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

JD powinien mieć 7 pinowe gniazdo iso z m.in. w wyjściem sygnału prędkości. Pytanie tyylko jaki masz komputer opryskiwacza bo nie każdy ma możliwość skorzystania z tego sygnału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piter0013
      Witam.
       
      Tak jak w temacie. Wie ktoś czy jest taka możliwość dołożenia oryginalnego komputera pokładowego do John Deera 6610 z 2001 roku i jaki jest mniej więcej koszt komputer + robocizna ?
    • Przez Raczo
      Witam!
      Jestem na etapie udoskonalania mojego projektu dodatkowego "komputera" do prasy zwijającej. Na dzień dzisiejszy czuwa on ( raczej będzie czuwał jak go zamontuje na maszynie ) nad temperaturą 16 łożysk poprzez cyfrowe czujniki temperatury oraz pełni funkcję czujnika cofania ( w nocy słąbo widać co się dzieje za maszyną ). Oczywiście wszystko jest wyświetlane na wyświetlaczu, a przekroczenie ustawionej wartości temp. alarmowane poprzez komunikaty na wyświetlaczu, diody i głośniczek. Całość będzie współpracować z Lely RP445 i NH T6.155. I moje pytanie do was brzmi: Co jeszcze przydatnego mógłbym dołożyć?
      P.S. Licznik bel jest w oryginalnym sterowniku od prasy, a prędkości w ciągniku.
    • Przez pawelus
      Witam . niedaleko mnie jest do sprzedania  sprowadzony z Danii Massey ferguson model 3080 .
      1
      Nieposiada od Komputera na prawym słupku  . Czy każdy Massey tego modelu go posiadał ?
      2
      Załączanie przedniego Napędu oraz blokady mechanizmu odbywa się za pomocą dodatkowo zamontowanych nowych przełączników . ( Nie przez fabryczne przyciski )  Przycisk półbiegu działa prawidłowo . 
      3
      Cały czas się  świeci dioda od przedniego napędu . 
      4. dioda od blokady mechanizmu po zalaczeniu sie nie swieci.
       
      Czy taki ciągnik będzie dobrze funkcjonował czy odrazu trzeba bedzie mechanika od elektryki ?
       
       
    • Przez Kuba_xDD
      Witam.
      Mam jedno pytanie w sprawie komputera sterującego w prasie Claas variant 280 RC do czego służą przyciski na samym dole.
       

    • Przez gomez
      Witam forumowiczów !!! mam problem ponieważ urwał mi się kabel od komputera (sterownika) i jeżeli ktoś posiada ową prasę prosiłbym na ile jest to możliwe o jakieś zdjęcie kabli jak są poukładane w kompuerze (kolejność kolorami ) w ciągniku jak i w sterowniku w prasie . Sprawa Pilna !!! 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj