Skocz do zawartości
radik

Fendt serii 600 LS DuoSpeed

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomparkiet    1

Zobacz do oleju w turbomacie z tego co piszesz to jest go za mało żeby łopatki turbiny dobrze go zagarniały na małych obrotach

alorolnik    0

też tak myślałem ale to nie zależy od tego przyznam sie że wlałem 3litry ATF i nic dosłownie tak samo w tym zwykłym turbomaticu tak jak mam w starej 611 to tak było że dolałem trochę oleju i lepiej ciągnął a w tym to jak się przyglądałem to jest z prawej strony na zewnątrz pod schodami jakieś dodatkowe urządzenie od sprzęgła to nie wiem czy nie leci olej z skrzyni bo jet połączenie jeden przewód leci od pompy olejowej a dwa lecą do skrzyni tak jak by powrót oleju.

a wiem że to urządzenie jest od sprzęgła bo lecą tam dwa kabelki i jak je odłączyć to wcale nie działa ten turbomatic można by jeździć i tak tylko trochę strach bo chrobocze coś na wolnych obrotach jak ruszam.

MF2007    1

Z tego co w net znalazłem wynika, że Duo Speed to jest zupełnie co innego niż turbomatik. Mi to wygląda na jakieś przymiarki do Vario i zbyt dużo takich ciągników raczej nie powstało. Szkoda, że nie ma nigdzie całkowicie wytłumaczonego tego tematu bo samo zagadnienie jest bardzo ciekawe.

Wiadomość z agroFakt.pl

alorolnik    0

z tego co oglądał mechanik gdzie sprzedają używane Fendty(w Grezewie jeśli ktoś kojarzy) to powiedział za takie sprzęgło "duo speed"lub całkiem podobne to znajduje się także w ładowarkach manitou i że coś takiego się znajduje w automatycznych skrzyniach ale tylko tyle mi wytłumaczył no i powiedział że taki fendt im się jeszcze nie trafił w sprzedaży.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się