Zaloguj się, aby obserwować  
DdamiaNn

wyjscie mini jack z radia

Polecane posty

DdamiaNn    0

witam . mam takie pytanie jak wyprowadzić kabel min jack z radia , żeby jak podlacze cos do minijacka gralo to w glosnikach radia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jak masz na radio na kasety to kupujesz taką kasete z kablem i podłączasz do tego telefon :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Tak jak kolega wyżej napisał. Są właśnie takie specjalne kasety z kablem którą wkładasz do odtwarzacza zamiast zwykłej kasety i masz wyjście na mini jacka. Kaseta kosztuje 10-15zł zależy gdzie. To najprostsze rozwiązanie i bez kombinacji. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Lub jeśli radio jest z aux- em to kupujesz kabel mini jack z dwoma "chłopczykami" i i wsadzasz w wejście w radiu. Podaj model radia to się coś wymyśli.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DdamiaNn    0

to jest polskie radio "zdz rzeszow " czy cos taiego . Z radia wychodzą jeszcze dwa wyjścia cd zenskie bialy i czerwony . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Nie wiem nawet, nie kojarzę. Model znajdź.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Ale z tego co wiem, to jest to wyjście RCA, a nie wejście.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

Jeśli nie masz kasety, to będzie ciężko, bo prawdopodobnie trzeba chyba będzie się w pinać w AM- coś w tym stylu. Na elektrodzie jest mnóstwo info na ten temat.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

W tych tanich z allegro to usłyszysz tylko szumy i trzaski.Mam taki adapter w aucie,dałem za niego coś koło 30 zł ale jakość muzyki jest super.Dodatkowo używam go jako zestaw głośno- mówiący i też sprawdza się wyśmienicie.

W niedzielę wyskocz do whitestok-a :D i kupisz porządny adapter .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez HornetZnawca
      witam mam głośniki samochodowe i nie wiem jak je zamontować nie maja obudowy co radzicie???
    • Przez pandanger
      Witam. Chcę zamontować radio i głośniki w Forterze. I o ile na radio jest wnęka w kokpicie to o głośnikach producent już nie pomyślał (w moim starym 5340 już były dziury na głośniki a tu nie ma).
      Jak poradziliście sobie z tym problemem, czy wycinać dziury samemu? Górny kokpit jest bardzo niesymetryczny, tzn. jeden głośnik byłby skierowany w dół drugi jakoś pod skosem Jak macie wskazówki to piszcie.
    • Przez jankes123
      czy ten telefon posiada taka blokade jw tzn ze np aby wejsc w sms trzeba podac haslo i ogolnie jak ktos ma ten telefon czy go poleca sory ze w tym dziale ale niewiedizlaem w ktorym ??
    • Przez rafal4610
      miałem antene za 15zł i do tego wzmacniacz i było wszystko w porządku. Ale jakie pieniądze taka antena, więc jej żywot sie skończył Kupiłem drugą za 30zł i tu pojawia sie problem. Gdy podłącze ją bez wzmacniacza to odbiór jest ok, ale zdarzają sie zakłócenia więc założyłem wzmacniacz. Ku mojemu zdziwieniu radio zaczęło trzeszczeć. Gdy chwyce ręką za jaką kolwiek część anteny to trzeszczenie znika, a radio odbiera bardzo ładnie. Czym to może być spowodowane ? Moge chwycić za gumową, plastikową część anteny i problem znika.
    • Przez Bobbi
      Witajcie. Proszę o poradę, bo jestem zielony w sprawach hydrauliki ciągnikowej... Pod które wyjście hydrauliczne w zetorze 8111 (mam ich 6) podpiąć pług obrotowy z jednym wężem? Pytam, bo muszę wymienić gniazdo (wszystkie czeskie) na euro, a nie chcę tego robić "na pałę"... A może wszystkie od razu wymienić? Do tych nie ma ani przejściówek, ani wtyczek... Podpowiedzcie, z góry dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj