msokowiczow1

Do czego służą przyciski przy kierownicy ? (NH Seria T5000)

Polecane posty

radek199321    11

to są guziki od komputerka, możesz sprawdzić prąd ładowania, liczbę mtg, przejechaną drogę, mierzyć uprawowy areał itp.

  • Like 1

Jeśli pomogłem kliknij w strzałkę na zielonym tle w moim poście. Wszystkim dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Autor tematu nie ma instrukcji obsługi czy nie chciało mu się czytać? ;)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomal20084    43

To jest klawiatura od tzw mini komputera :)

Klikajac odpowiedni przycisk mozesz sprawidzc cisnienie w ukladzie pneumatyki, napiecie akumulatora, przejechane kilometry, obrobiony areał o ile wlaczysz, i mozesz sprawdzic inne ustawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtas007
      Witam. Czy ta seria Ferguson 61xx posiada obroty wałka eko?? Chcę kupić 6160 i potrzebuje obroty eko. A polecacie w ogóle te serie Fergusonow. ?? Gdzie można kupić godnego polecenia zna ktoś kogoś kto uczciwie sprzedaje???
    • Przez DawidMagieda
      Witam  co sądzicie o tym ciągniku: McCORMICK seria X50m HC (High Clearance)
      - uwagi użytkowników 
    • Przez Peron
      Witam.
       
      Czy ktoś może się orientuje, jakie są kolory farb do poszczególnych modeli? W internecie pełno farb, ale nie jest opisane, na co która jest stosowana i cieżko  coś dobrać.
      Potrzebuję farbę na felgi do serii 3080. Teraz są pomalowane na szaro, ale spod farby wygląda szary, ale lekko metalizowany. 
      W internecie znalazłem opinię, że na felgi ma być krzemowa szarość, ale sam już nie wiem, bo wydaje mi się za ciemna. 
      Ma ktoś praktykę w tym temacie?
    • Przez Angungi
      Witam
      Panowie, ostatnio oglądałem na szybko new hollanda TF. Chciałem się dowiedzieć, do czego służą przyciski podane na zdjęciach
      pierwszy raz oglądam tego typu nh, więc niektóre ikony są mi obce
      ponumerowane na zdjęciach
      1- przycisk na drugim Joysticku do czego?
      2- na jakiej zasadzie działa poziomowanie? samoczynnie? gdzie znajduje się poziomator?
      3, 4,5 ?
      6 od czego ta ikonka?
      7- zapala sie kontrolka po wciśnieciu, do czujnika zboza w zbiorniku?
      8,9,10 - które do szybkosci opuszczania/hederu, regulacji wysokosci od ziemi oraz ???
      ile czynnika do klimy może wchodzić?
      Bardzo byłbym wdzięczny, jeśli ktoś by pomógł opisać?
      dobrze jest jechać i wiedzieć co do czego służy
      pozdrawiam serdecznie




    • Przez kamil5421
      Witam . posiadam ciagnik claas 836 i na slupku ma takie cos co widac na zdjeciu . nie m instrukcji i nie moge znalesc do czego to sluzy. Ktos pomoze a moze ktos posiada instrukcje ciagnika z pdf

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj