Skocz do zawartości
msokowiczow1

Do czego służą przyciski przy kierownicy ? (NH Seria T5000)

Polecane posty

radek199321    11

to są guziki od komputerka, możesz sprawdzić prąd ładowania, liczbę mtg, przejechaną drogę, mierzyć uprawowy areał itp.

• Like 1

Wiadomość z agroFakt.pl

Ziomal20084    25

To jest klawiatura od tzw mini komputera :)

Klikajac odpowiedni przycisk mozesz sprawidzc cisnienie w ukladzie pneumatyki, napiecie akumulatora, przejechane kilometry, obrobiony areał o ile wlaczysz, i mozesz sprawdzic inne ustawienia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez adikpl1
      Czy wiecie coś o tych ciągnikach?
    • Przez pawelus00
      witam. chciałbym sie dowiedziec czy to dobry traktor, ile pali i kosztuje oraz czy jest awaryjny?
      może ktoś posiada taki traktor?
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy już słyszeliscie o tej nowej serii bo w internecie jak szukałem nic nie ma , dealer powiedział mi że Agrokron K jest już niedostepny i zastąpiony przez Agrotrona serii 5 , i czy moze wiecie co tam bedzie i czy bedzie lepszy od poprzedniej serii , pozdrawiam i prosze o pomoc
    • Przez lols123
      Tak jak w temacie chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o nowej serii 6 Deutz-Fahr czy ktoś posiada jakieś informacje o niej oprócz tych co są na stronie Deutz-fahr polska może ktoś posiada cennik.
      Bo planuję zakupić tą serię byłem już u dilera ale to było jeszcze na początku grudnia i mało wiedzieli o tej serii.