Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MarekG

Filtr bocznikowy do oleju hydraulicznego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Filtr
MarekG    0

Witam!!

W najbliższym czasie zamierzam założyć filtr bocznikowy, czyszczący olej hydrauliczny w Ursusie 1634. Ma ktoś z was już taki filtr założony, a może jacyś znajomi? Co sądzicie o takim dodatkowym filtrze?

kris14    259

Dla mnie to fajna sprawa, tylko że mało osób go stosuje, bo wg. nich do takiej starej 16-stki [ogólnie mówię] nie opłaca kupować się tych filtrów [bo kosztują przecież nie mało] i potem głowić się z ich montażem...

Ja osobiście gdybym miał kasę to bym takie zamontował bez wahania :P

michal18    0

ja w zetorze 7245 mam założony taki filtr , bardzo dobrze tyle ze trzeba dbać o czystość oleju i dosyć często wymieniać filtry u mnie wymieniam co 150mth cena jednego filtra wynosi ok 200zł ale warto.

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Cena wkładu 200zł... a cały filtr z instalacją coś ok. 1500zł pewnie?

MarekG    0
ja w zetorze 7245 mam założony taki filtr , bardzo dobrze tyle ze trzeba dbać o czystość oleju i dosyć często wymieniać filtry u mnie wymieniam co 150mth cena jednego filtra wynosi ok 200zł ale warto.

Michale a jak wygląda montaż tego filtra, gdzie się go podczepia? sam go montowałeś? Gdzie go kupiłeś?

michal18    0

ciągnik miał już ten filtr jak go kupowałem, zamocowany jest pod kabiną , w tylnym moście jest zrobiony otwór do którego jest podłączony wąż gumowy 30mm którym płynie olej do tego filtra z filtra olej idzie do pompy z pompy idzie do jeszcze jednego filtra i z tego drugiego filtra idzie do hydrauliki, zaznaczam że pompę hydrauliczną ma m na zewnątrz coś podobnego jak w Ostrówku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować