Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
grzegorzc360

cieknacy olej z przekładni kierowniczej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Olej
grzegorzc360    21

Panowie mam taki problem ze cieknie mi olej od strony ramienia, czy jest taki uszczelnieniacz do kupienia bo patrze w allegro i nie widzę, proszę o szybką pomoc, bo lada dzień będę musiał zacząć sianokosy. Z góry dziękuję za pomoc

locke    291

Jest do kupienia.To jest zwykły uszczelniacz tyko zdejmujesz ramię i wydłubujesz go śrubokrętem.

Wiadomość z agroFakt.pl

szarak    11

A w moim 360-3p pojawia się olej pod kolumna kierowniczą tzn pomiędzy kolumną a pokrywą skrzyni biegów. Skąd to może być wyciek czy kolumna ma tylko ten jeden uszczelniuacz czy mogą być inne miejsca wycieku?Dodam iż jest to napewno wyciek z kolumny i nie wycieka spod kolumny tylko gdzies z góry?

szarak    11

Chodzi mi o korek spustu oleju a nie wlewu.Korek wlewu jest na gorze na przekładni.

locke    291

To chyba nie ma :P Nigdy nie zmieniałem tam oleju,bo wyciekało przez uszczelniacz. Nalałem nowego i już :) Możesz kupić sobie taką strzykawkę do oleju i go stamtąd wyciągnąć.

szarak    11

Ja właśnie też chcę wymienić ten uszczelniacz i dlatego chciałem spuścić olej.Poniżej uszczelniacza jest jakaś śruba spróbuję ja odkręcić jeżeli nie wyleci to wyciągne uszczelniacz i bedzie ok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrrek
      witam
      remontuje moją c 360 i kupiłem sobie do niej kierownice bo stara mi się nie zabardzo podobała , chcaiłem ją zmienić.
      Odkręciłem główną śrube wraz z zawleczką ,
      moje pytanie jest takie;
      jak odkręciłem tą śrube to kierownica ani drgnie , czy coś jeszcze ją trzyba ? czy tylko to miejsce się zapiekło i trzeba na chama ?
    • Przez francuz6666
      Jak wymienić łożyska na wałku kierowniczym w ursusie 360? (przekładnia ze spawaną rurą)
    • Przez pronarek
      Mam prośbę chcę przerobic w swojes sześćdziesiątce układ kierowniczy
      na orbitol albo inny , byle by się lekko kręciło jak ktos ma pomysł albo jakieś fotki
      takiej przerobki prosze wyslijcie.
    • Przez Rafiiiiiiiiii
      Witajcie mam taka prośbe o przekazanie mi wskazówek na temat jak wyeliminować luzy w kierownicy????
      Kiedy krence kierownicą musze przynajmniej 2 obroty zrobić zeby zaczeła skrencać??
      Kierownica sie unosi i opuszcza jest tam straszny luz i chodzi na boki prawa>>lewa...Czy ktoś to naprawiał???I wie co i jak???Bardzo prosze o wskazówki
    • Przez apokalipto
      Mam pytanie w swoim 3p mam wspomaganie z koła rozrządu i od jakiegoś czasu wyrzuca mi olej przez kolumnę kierowniczą. co może być przyczyną ? orbitrol nieszczelny czy co ? trzeba go wymienić ?? czy regenerować.  dodam że całe zegary są mokre od oleju.