Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adikpl1

Owijarka SIPMA OR 7532 DIANA

Polecane posty

Ramzes1987x    3

Coś duża różnica w pierwszym linku piszą że oszczędność folii 15% w drugim że 25% i komu tu wierzyć? :blink:

Marcin349    26

Może mi ktoś wytłumaczyć bo nie rozumiem jak ona owija. Na początku bal stoi na denku czy jak?

Wiadomość z agroFakt.pl

stuart    37

Może mi ktoś wytłumaczyć bo nie rozumiem jak ona owija. Na początku bal stoi na denku czy jak?

Takie coś

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=p_wTEKovPt8

Tylko że ta HS 2000 kosztuje .... 100 000 netto ...coś koło tego 2-3 lata temu się pytałem ;)

Tylko że ta hs 2000 ma skrętne kółka .... coś jak w zgrabiarkach 2 karuzelowych ale nie ma owijania w 3D

Za to w dianie nic nie jest wspomniane o czujniku zerwania foli bo w hs 2000 jest takie coś że wykryje rozerwaną folie i zmniejszy obroty stołu że będzie można owijać 1 folią i będzie tyle samo warstw ....

SIPMA OS 7531 MAJA cena tej prasy waha się w granicach od 36 000 zł do 46 000 zł .. :( to ta Dianka pewnie będzie kosztować ok 70 000 - 80 000 zł

:(

I ma troszkę małe kółka dla mnie były by super 400/60-15.5 14PR i jeszcze odwrócona jodełka by zmniejszyć opór toczny ... chodzi o ciągnięcie za praso w trybie LINER :(

Edytowano przez stuart

stuart    37

Ale mam nosa :D komentarz dodałem 14 czerwiec 2013 - 16:44.

A dzisiaj patrze na stronę Sipmy A tam Diana za 83 640

Wyceniając ją machnąłem się ok 3 500 zł :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tommy66692
      Instrukcje obsługi, tabele wysiewu i katalogi czesci do maszyn rolniczych podajemy w tym temacie. Przed pytaniem postawionym w tym temacie polecam poprzeglądać te tematy;
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t2826.html
      http://www.agrofoto.pl/forum/Instrukcje-ob...czes-t9098.html
    • Przez Buncol
      Witam Chciałbym poprosić o pomoc.
      Mam zamiar podczepić owijarkę do swojego Władymirca, ale jak zrobić wejście hydrauliczne na 2 końcówki, aby rusek mógł owijać baloty?
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
    • Przez stg
      Mam pytanie czy opłaca mi się kupić prasę sipme z 224 na własny użytek i usługi (bardzo mło osób ma swoją prasę i dużo osób korzysta z usług). Mam ok.
      5 ha. pola i ok. 1 ha. łaki (niedługo dodzierżawie ok 2,5-3,5ha). Prasy kształtują się w cenach od 5 tyś w zwyż. Ile kasujecie z prasowanie, koszenie i jakim sprzętem ?
    • Przez NatanSzatan
      Mam prośbę. Czy ktoś jest wstanie podać mi katalog części, instrukcje i dane techniczne tej prasy? Zastanawiam się nad jej kupnem i potrzebuję jak najwięcej informacji, będę wdzięczny za informacje!  
    • Przez Winio
      Co byście wybrali?
      Wymagania:
      nowa rotor (rotor+noże) siatka do 80 tyś. brutto A może coś innego w podobnej cenie.