Zaloguj się, aby obserwować  
adikpl1

Owijarka SIPMA OR 7532 DIANA

Polecane posty

Wiadomość z agroFakt.pl

stuart    102

Może mi ktoś wytłumaczyć bo nie rozumiem jak ona owija. Na początku bal stoi na denku czy jak?

Takie coś

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=p_wTEKovPt8

Tylko że ta HS 2000 kosztuje .... 100 000 netto ...coś koło tego 2-3 lata temu się pytałem ;)

Tylko że ta hs 2000 ma skrętne kółka .... coś jak w zgrabiarkach 2 karuzelowych ale nie ma owijania w 3D

Za to w dianie nic nie jest wspomniane o czujniku zerwania foli bo w hs 2000 jest takie coś że wykryje rozerwaną folie i zmniejszy obroty stołu że będzie można owijać 1 folią i będzie tyle samo warstw ....

SIPMA OS 7531 MAJA cena tej prasy waha się w granicach od 36 000 zł do 46 000 zł .. :( to ta Dianka pewnie będzie kosztować ok 70 000 - 80 000 zł

:(

I ma troszkę małe kółka dla mnie były by super 400/60-15.5 14PR i jeszcze odwrócona jodełka by zmniejszyć opór toczny ... chodzi o ciągnięcie za praso w trybie LINER :(

Edytowano przez stuart

stuart    102

Ale mam nosa :D komentarz dodałem 14 czerwiec 2013 - 16:44.

A dzisiaj patrze na stronę Sipmy A tam Diana za 83 640

Wyceniając ją machnąłem się ok 3 500 zł :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez barolo_92
      Witam, mam.na sprzedanie prasę sipme jak w tytule . Stan bardzo dobry .zawsze garazowana w pełni sprawna .jak widać na foto .sanki w komplecie . 1996 r bodajże .zapraszam chętnych do kupna . Pisać wiadomości priv .oddzwonie lub podam numer .cena jaka mnie interesuje to 9 tyś zł.maZowieckie .Ostrów maZowiecka -Ostrołęka .możliwość taniego transportu (znajomy ma lawete)
    • Przez michal33554
      Witam. Kupiłem niedawno prasę Sipma Z 224. Wczoraj po wyjęciu tłoka w celu wymiany tulei wciskanych na sworzniu korbowodu , ponieważ korbowód tarł o przeciwwagę , okazało się że muszę wymienić 7 rolek na tłoku. 3 pozostałe są w bardzo dobrym stanie - nie mają żadnych luzów. I tu moje pytanie jakie kupić rolki ? Mam na myśli tańsze po 40 zł za sztukę czy ,,oryginalne'' po 60 zł. Dodam że prasa będzie pracowała na około 12 ha w ciągu roku. 
    • Przez MFpower
      Witam. Mam problem z owijarką, chodzi o to że zgubił czy złamał mi się ten czarny korek przy zaworze co przykręca się do niego przewody hydrauliczne i cieknie mi tam olej. da rade to dokupić ? zalepić czymś czy trzeba cały zawór wymienić 

• Przez jozef3
      Mam prośbę jeśli ktoś posiada lub posiadał prasę Sipma 591/1 z przodu walce z tyłu łańcuch, jak taka prasa się sprawuje?
    • Przez Ursus-23
      Prasa z 1990 roku, pracowała na małym gospodarstwie. W ciągłym użytku, gotowa do pracy bez wkładu finansowego. Małe zapotrzebowanie na moc. Bele 60-150x150, automatyczne owijanie sznurkiem. Prasa posiada sterownik dzięki któremu można mieć podgląd na podstawowe parametry pracy, oraz umożliwia sterowanie obwiazywaniem bez użycia linek prowadzonych do kabiny. Wałek WOM ze sprzeglem w komplecie. Cena do negocjacji.

https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z263-CID757-IDvodxH.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.